0


Tarih: 01-09-2016 09:56 Ilgaz Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 17881 Defa Görüntülendi


0


Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır Manisa Büyük Şehir Belediye Baş


Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, MHP Çankırı İl Başkanı Hidayet Çelik ve Beraberindekiler MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ziyaret ettiler

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Konuklarına çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Ergün, Ilgaz’a selam gönderdi.

Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır ve Ilgaz heyeti, ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş’i ziyaret etti. Daha sonra Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulunan Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır ve beraberindekiler, Başkan Ergün’e Ilgaz’ı anlatan bir plaket takdim etti. Ziyaretleri nedeniyle Çayır ve beraberindeki heyete teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Ergün, Ilgaz’a ve Çankırı’ya selamlarını iletti.

Başkan Çayır MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Manisalıları Ilgaz’a davet etti 

 

 


Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com