0


Tarih: 18-08-2016 17:47 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 12702 Defa Görüntülendi


0


Vali Mesut Köse Tuz Mağarası, Hükümet Konağı Kompleksi ve İmam Ha


Vali Mesut Köse, 18 Ağustos 2016 Perşembe günü tuz mağarasının turizme kazandırılması kapsamında devam eden çalışmaları, hükümet konağı ve sosyal tesis inşaatını ve imam hatip binaları ile yurt ve spor kompleksi inşaatını yerinde inceledi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Kontrol Teşkilatı’nın hazır bulunduğu incelemelerde Vali Mesut Köse’ye Vali Yardımcıları Zafer Engin ve Sinan İnaltekin, Çevre ve Şehircilik İl Müdür V. Öcal Özdemir, İl Milli Eğitim Müdür V. Turgut Ünal ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Şube Müdürü Muammer Öztürk eşlik etti.

İlk Olarak hükümet konağı ve sosyal tesis inşaatında incelemede bulunan Vali Mesut Köse, yetkililerden teknik bilgi alarak, yapılması gereken çalışmalar hakkında talimat verdi.

Daha sonra 24 derslikli lise ve 24 derslikli imam hatip ortaokulu ile 200 kişilik yurt ve spor kompleksi inşaatında incelemede bulunan Sayın Valimiz Mesut Köse’ye bilgi veren İl Milli Eğitim Müdür V. Turgut Ünal, Eylül’ün ilk haftasında okulun geçici kabul işlemlerinin tamamlanmasının ve 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlangıcında faaliyete geçmesinin planlandığını belirtti.

Son olarak tuz mağarasına geçip incelemede bulunan Vali Köse teknik personelden bilgi aldı.

Çalışmaları devam eden tuz mağarası, hükümet konağı ve sosyal tesis kompleksi, imam hatip binaları ile yurt ve spor kompleksinin ilimize hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Köse, emeği geçenleri tebrik etti. 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 11:17 - Çankırı haberleri