Mustafa Potukoğlu , Teşekkür Mesajı


Tarih: 11-08-2016 21:37 Siyaset Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 14321 Defa Görüntülendi


Mustafa Potukoğlu , Teşekkür Mesajı

Ak Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Teşekkür Mesajı Yayınladı


Ak Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu Teşekkür Mesajı yayınladı
Başkan Potukoğlu”
YENİDEN AŞIK OLDUĞUM MİLLETİMİN
HER BİR FERDİNE AYRI AYRI VE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM
15 Temmuz kara gecesi tarihimizde belki de bir daha eşine asla rastlanmayacak bir ihanet yaşadık. "Gün doğmadan neler doğar" sözündeki hikmeti idrak ettiğimiz gece "mananın madde ile savaşında" mananın galip geldiğini müşahade ettik. Gün geçtikçe daha da iyi anlayacağımız felaketin boyutları da ortaya çıkacak "bu ihaneti unutmayacak, unutturmayacağız."

Şehitlerimizin makamları ali olsun, Allah bizleri de şefaatlerine nail, onlara layık eylesin. Gözlerini kırpmadan şehadete yürüyen ama gazi olan milletin değerlerine de acil şifalar diliyorum.

Meydanların dolu olması bir yana "Nöbet" bilinci ile meydanlara akın edilmektedir. Bu da milletin iradesine, dini, devleti, vatanı, Cumhurbaşkanı, hükümeti hasılı tüm maddi ve manevi değerlerine sahip çıkışının tezahürüdür. Meydanlarda aşkla, birlik ve bütünlükle "Kahret vatan düşmanını çeksin o melun zilleti!" diyerek toplananlar bu vatanda operasyona müsaade etmezler. Din ve devlet, vatan ve millet için yine aziz milletimin her bir ferdinin nasıl seferber olduğunu gördük. 15 Temmuzdan bu yana, milletin kendi iradesine de kendisinin bizzat sahip çıktığı ve şuurunun boyutu görülmüştür. Gönlü ile de olsa, duası ile de olsa meydanlarda nöbet tutanlara, Demokrasi ve Şehitler Mitingimize ve son yürüyüşümüzde katılan tüm halkımıza, vatan sevdalılarına tebrik, takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Haber aldığımız ilk andan itibaren çalışmalara başlayan İl Başkanım, Milletvekillerim ve Belediye Başkanım ve tüm teşkilatlarımız başta olmak üzere,

Sayın Valimiz, İl Emniyet Müdürümüz ve İl Jandarma Komutanımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Derdi olan, sevdası olan, inanan milyonların olduğu bu millete nasıl aşık olmayalım?

Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet diye haykırarak sokaklara çıkan, o pak sinesini hain ve işgalci şeref yoksunlarının silahına siper eden millet, şuurda son noktayı yaşamıştır. Bilinç tohumları yeşermiş milli mücadele tecrübesi genlerden açığa çıkmıştır.

Her dünya görüşünden ortak payda da buluşulması bir harikaydı. Resmen milletçe mevziilenildi ve tüm tehditlere karşı dimdik duruldu. Geçici bir heves, anlık bir teyakkuz olmadığı da Başkomutanımız tarafından gelecek ikinci emri bekleyenlerden açıkça görülmektedir.

Bir ihanet yapısının 40 yıllık planlı çalışması yerlebir edildi. Hem de 40 yıllık çalışma 40 dakikada darmadağın oldu, işbirlikçileri ile beraber hezimete uğratıldı. Cenab-ı Allah sabreden, dik duran, hizmetine gayretle devam edip duadan ayrılmayan insanımıza yardımını esirgemedi...

Tabii asıl mesele bundan sonra devam edecektir. 2023 tam bağımsızlık yolunda belki de en büyük adım atılmıştır. Asil milletimin onurlu duruşu ile şuan o eski uluslararası sözleşmelerden sıyrılacağımız günü konuşuyoruz. Dün itibarıyla yaşadığımız olaylar muvacehesinde artık tam bağımsızlıktan söz edebiliyoruz.

81 ilimizde birçok konuda çalışmalar halkımız ile yapılıyor. Birçok itiraflar, birçok ihbarlar oluyor. Halk bu işin de içinde elhamdülillah. Çankırı'da da basından da takip edebileceğimiz birçok çalışma yapılmış oldu. Aralıksız devam da etmektedir. Bu anlamda da en ufak şüpheye yer vermeden desteklerini esirgemeyen hemşehrilerime teşekkürlerimi arz ediyorum. Gevşemeyeceğiz, heyecanımızı yitirmeyeceğiz, içte ve dışta artık hiç bir baskının esiri olmayacağız. Adli ve güvenlik merciileri, OHAL bürosu da (ki hepsinin gayretlerini tebrik ediyorum) elbette bizleri, halkımızı bu manada dinleyebilecektir.

Peygamberinin (sav) övgüsünü alan milletimiz 1500 yıl da geçse ilk günki aşkla gerektiğinde bir ömür bekleyeceği nöbet yerlerini terketmemiştir. Bugün de yarın da evinde de işinde de tatilinde de bu şuur ile yaşayacaktır. Tatbikat dediler, çok acı oldu ama sonuç ummadıkları gibi oldu ve bu aslında milletin tatbikatı oldu.
Halkın direnişi ile milletin dirilişi gerçekleşiyor.
Dün Çanakkale'de bugün 81 ilde aynı ruh farklı bedenlerde. Kurtuluş harbi bitmedi "ya kazanacağız ya öleceğiz ama asla kaybetmeyeceğiz" diyen milletime, bu millete reislik eden, liderlik yapan Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve Genel Başkanımız, Başbakanımız'a açıklamaları, sevk ve idareleri için minnettarız. Ayrıca bu anlamda milli iradeye sahip çıkan herkese ve özellikle diğer siyasi parti Genel Başkanlarına da teşekkürlerimi arz ediyorum.

Ancak, asıl bundan sonra çok işimiz var. Bundan sonraki süreç 2023 sonuna kadar birçok tuzaklarla dolu... Olsun, birlik ve beraberlik her problemin çözümü olacaktır inşaallah.

2023 yılı; işbirlikçiler ile yapılacak darbe ve tüm diğer girişimlerin toprağa gömüleceği tarih olacaktır. Terörist FETÖ ve benzeri grupların yapacağı işler; milleti değişik hile ve desiselerle birbirine düşürme yönlü olup,  etnik karışıklıklar da tahmin edilenlerin arasında. Elbette her ne olursa olsun milletin duruşu, birlik ve beraberliği tüm zehirlerin panzehiri demiştik!
Fiili ve kavli dualarınıza, istikbale, iradeye sahip çıkışınıza yeniden aşık olduğum milletimin her bir ferdine milletimin mayası Çankırı'ya tebrik, takdir, saygı, sevgi ve kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.

Mustafa POTUKOĞLU
AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı
Çankırı Belediye Meclis Başkan Vekili


Etiketler:

Mustafa Potukoğlu , Teşekkür Mesajı

Ana Sayfa


Milletvekili Sabah Namazında Çorba Dağıttı -  - Milletvekili Sabah Namazında Çorba Dağıttı
Çankırı Milletvekili Akbaşoğlu, Sabah Namazında Çorba Dağıttı

Milletvekili Akbaşoğlu, Kermesi Ziyaret Etti -  - Milletvekili Akbaşoğlu, Kermesi Ziyaret Etti
Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Koru Sevindir Kermesini Ziyaret Etti

Milletvekili Akbaşoğlu'nun Seçim İttifakı ile ilgili Konuşması -  - Milletvekili Akbaşoğlu'nun Seçim İttifakı ile ilgili Konuşması
Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU'nun Seçim İttifakı ile ilgili bugün mecliste yaptığı konuşma

İYİ Parti 1. Olagan Kongesi Yapıldı -  - İYİ Parti 1. Olagan Kongesi Yapıldı
İYİ Parti 1. Olan Kongesini Yaptı

700 Kişi İlimizde Mola Verdi - Hacı Ali Dinlenme Tesisleri Servet - 700 Kişi İlimizde Mola Verdi
Kastamonu’dan Ankara’ya giden 700 Kişi İlimizde Mola Verdi

MHP katılım töreni düzenliyor -  - MHP katılım töreni düzenliyor
Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı'da katılım töreni düzenliyor

Korayı Erdoğan Genel Merkezde Görev Aldı -  - Korayı Erdoğan Genel Merkezde Görev Aldı
Korayı Erdoğan Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kollarında Yardımcısı Oldu

Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı - Siyasi Haber - Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı
Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı

AK Parti Gençlik Başkanı Nizamettin ÜNAL Oldu - Nizamet Ünal - Ak Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı AK Parti Gençlik Başkanı Nizamettin ÜNAL Oldu
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin ÜNAL oldu

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BU GÜN
  • DÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY  ÇANKIRI resim
.

>
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaydak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstereker kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Ajans Haber 18 Sitesi © 2018