0


Tarih: 05-08-2016 23:25 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 27365 Defa Görüntülendi


0


Ak Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, Genel Merkezden Gelen Ge


AK Parti yönetimi, teşkilatlar ve belediyelere FETÖ genelgesi gönderdi.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı imzasıyla teşkilatlara  gönderilen genelgeyle teşkilatlardaki ve belediyelerdeki FETÖ mensuplarını  ayıklama çalışmalarının "ivedilikle ve özenle" yürütülmesi istendi.

Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman genelge ve Pazar günü yapılacak olan mitingle alakalı açıklamalarda bulundu.

Kaman”Teşkilatlarımız da gelen talimatlar konusunda FETO örgütüne karışmış kişilerimiz varsa bunlarla alakalı çalışmalarımızı başlattık. Önümüzdeki günlerde  bunlarla alakalı çalışmalarımız meydana çıkacak.  Bu çalışma tüm teşkilatlarımızla alakalı. Teşkilat mensuplarımızın tamamında

Miting alakalı:
Pazar günü Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı ile son gün kucaklama taşının altında  saat:16:30 da başlayıp Belediye meydanına  kadar bir kortej  şeklinde sadece  Türk Bayrakları ile onun haricinde hiç bir siyasi partinin bayrağı hatta sivil tolum kuruluşunun dahi en ufak bayrağı olmadan , flaması olmadan sadece Türk Bayrağı ile tüm henşehrilerimizin katılacağı bir yürüyüş yapacağız.
10 binin üzerinde katılım olacağını tahmin ediyoruz…..

Devamı video görüntülerinde..

Video Görüntüleri


Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com