0


Tarih: 02-08-2016 16:29 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 38311 Defa Görüntülendi

0

Milletvekili M. Emin Akbaşoğlu, Başbakan Binali Yıldırım'a İ
Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Grup toplantısına katılan Çankırı heyeti ile birlikte toplantı sonunda, Başbakan Binali Yıldırım’la hatıra fotoğraf çektirdiler.

Hatıra fotoğrafın sonrasında Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, 15 Temmuz darbe ve işgal girişimini Çankırı’da geçiren Başbakan Binali Yıldırım o günlerden bahsederken,  1.İstiklâl Mücadelemizin zaferle neticelenmesinde hayati öneme sahip İnebolu-Ilgaz-ÇANKIRI -Ankara İstiklâl Yolunun,15 Temmuz darbe ve işgal girişimini püskürtmeye yönelik 2.İstiklâl Mücadelemizde de çok büyük bir fonksiyon icra ettiğini ifade edilerek bu tarihi önemin unutulmaması ve  yeni nesillerce öneminin anlaşılması için bu yolda gerekli çalışmaların yapılması yönünde talepler iletildi.

İstiklal yolunun Başbakan Yıldırım’da da önem arz ettiği ifade edilirken Başbakan Yıldırım’ın gerekenin yapılacağı ifade  ettiği bildirildi.Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com