0


Tarih: 28-07-2016 15:13 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 24522 Defa Görüntülendi


0


TBMM’de, şehit ailelerine verdiği sözü tutarak konuşma yapan AKB


AK Parti Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Türkiye Büyük Millet Meclisinde söz alarak, 15 Temmuz’da FETÖ ve arkasındaki uluslararası güçlerce planlanan darbe ve işgal girişiminde şehit düşen Çankırı’lıhemşehrilerinin isimlerini tek tek zikrederek, 81 ilimizde şanlı direniş sonucu hayatını kaybeden bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret, gazilerimize de  acil şifalar diledi.
İnsanlık Tarihinde Yeni Bir Dönem

Bütün insanlığın umudu ve vicdanı olan Türkiye’yi devre dışı bırakmak ve parçalamak için Siyonizm ve Emperyalizmin kuklalarınca söz konusu darbe ve işgal girişiminin yapıldığını belirten AKBAŞOĞLU sözlerine şöyle devam etti:
 “Hain alçaklara DUR diyen Aziz ve Asil Milletimizin İkinci İstiklal Mücadelesi ile tarihin seyrini değiştirecek büyük bir zafere imza atılmıştır.”

İdam Cezası Geri Gelsin
Çankırı Milletvekili AKBAŞOĞLU, bu zaferde imzası bulunan Türkiye’de yaklaşık bir milyon Çankırı’lıile  Aziz Milletimizin idam cezasının geri getirilmesi talebini, TBMM’de güçlü bir şekilde ifade etti.

Video görüntüleri


Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com