0


Tarih: 13-07-2016 19:25 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 11834 Defa Görüntülendi


0


Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, TBMM gündem dışı ko


Başta Avrupa'nın göbeğinde Srebrenitsa katliamında ölen kardeşlerimiz olmak üzere, terör saldırıları sonucu ülkemizde hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet ve mağfiret, yaralılara acil şifalar diliyorum. Her türlü terörü lanetliyorum.

    Bildiğiniz gibi, bir gölge oyunu olan Hacivat ve Karagöz'ü perde gerisinde sağ ve sol eliyle oynatan kişi aynı kişidir. Merhum şampiyon Muhammet Ali'nin arkadaşı Malcolm X'in güzel bir sözü var: "İnsan kuklayı değil, kuklacıyı görmeli ve ona göre hareket etmeli." der. Kurulu dünya sisteminin ifsat odakları, sağ elleriyle DAEŞ'i, sol elleriyle PKK ve türevlerini kullanmaktadırlar. Dolayısıyla, tüm terör örgütleri aynı odağa hizmet etmektedirler.

    Türkiye, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde "Dünya beşten büyüktür." diyerek, bütün insanlığı, bu oyunu bozmaya davet ediyor.Gelin, adil ve merhametli dünyayı hep birlikte kuralım diyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Video GörüntüleriEtiketler:

0  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri