0


Tarih: 07-07-2016 05:41 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 13540 Defa Görüntülendi

0

Çankırı Milletvekilleri Filiz ve Akbaşoğlu’nun İlçe ve Köy Bayra
İlimiz Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz, Valilik Bayramlaşma programı sonrasında ilçe ve köy ziyaretlerini aralıksız sürdürüyorlar.

Milletvekilcileri Filiz ve Akbaşoğlu ilk olarak Ilgaz ilçesini Ziyaret ettiler. Burada Partililer tarafından karşılanan vekiller bir süre parti bir süre  partililerle beraber oldular Daha sonrasında Ilgaz Düğun salonunda  Kaymakam  Muhammed Gürbüz, Belediye Başkanı Arif Çayır,  Eki vekil  Tevfik Akbak, Muhtarlar, Siyasiler vatandaşlarla bir araya geldiler.
 Burada karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Katılımcıların bayramını kutladılar.

Aynı gün ve farklı günlerde vekillerin  ziyaretleri diğer ilçe ve köylerle devam etti

Milletvekili Hüseyin Filiz,Kurşunlu ilçesinde Teşkilatla Bayramlaşma,  Atkaracalar Teşkilatı ile Bayramlaşma,  Çerkeş Teşkilatı İle Bayramlaşma, Şehir Merkezinde S.S Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi bayramlaşma, Yapraklı ilçesinde İkizören,Doğanbey,Davutlar,Yaka ve Ayseki köyleri ile Merkez Tüney köyünde bayramlaşma, Korgun ilçesinde Maruf köyü, Ilgaz ilçesinde Gaziler ve Gökçeyazı köylerinde vatandaşlarla bayramlaştı.

Milletvekili Av Muhammet Emin Akbaşoğlu: Kurşunlu Iğdir , Köpürlü, Taşkaracalar  Köyü Bayramlaşma, Kurşunlu Teşkilatı ile Bayramlaşma, 21.Geleneksel olarak düzenlenen Aliözü köyümüzün şenliğin katıldı. Çerkeş Karamustafa ve Yalıözü köylerinde bayramlaşma, Hacılar köyünde  geleneksel olarak düzenlediği şenliğe katıldı., Kadıözü köyümüzün şenliğine katıldı vatandaşlarla birlikte olum bayramlarını kutladı.
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com