0


Tarih: 03-07-2016 01:02 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 28128 Defa Görüntülendi


0


Bir Dönem Çankırı'da Başhekimlik Yapan Topal'ın Çankırılı


Geçtiğimiz yıllarda Çankırı Devlet Hastanesinde Başhekimlik yapan Dr. Fatih Esat Topal’ın Çankırı’daki dostluk ilişkileri devam ediyor.

O dönem Baş hekimlik görevinden alınan Topal, doktor olan eşi ile birlikte İzmir’e gitmişlerdi.  İlimizden ayrılan Topla ile birlikte başarılı olan doktor eşi de ilimizden ayrılmış. Bir olayla ilimiz iki doktor kaybetmişti.

Bu tayin Topal ailesine kazanım sağlamış, eşi profesör olurken Topal’da İzmir’de doçent olmuş.

O dönem dostları nedeni ile ilimizden ayrılmak istemeyen Doç. Dr Topal şartlar gereği İzmir’e yerleşse de Çankırılı dostları ile ilişkileri her dönem devam etti.

Dostları her fırsatta İzmir’de kendilerini ziyaret ederken Doç. Dr Topal’da bazı zamanlar ilimize gelmiş. Bu günde Çankırı’ya gelerek Çankırı’da dostları Musa Çağlar,  Hüseyin Boz ve Mustafa Potukoğlu ile zaman geçiriyor.

Bu gün Şahinler çay bahçesin de rastladığımız Çankırı’nın sevilen simaları, eskimeyen dostları Doç. Dr. Fatih Esat Topal, abi diye hitap ettikleri Ak Parti Genel Merkez İdari İşler Koordinatörü Kadri Ursavaş , İl Özel İdare Genel Sekreteri Halit Tosyalıoğlu ve diğer dostları ile  çay içip sohbet ediyorlardı.

Dostlarından övgü ile  bahseden sevilen bu simalar, Kadir ağabeylerinden övgü ile bahsettiler..  Çankırı Korgunlu olan hemşehrimiz Ak Parti Genel Merkez İdari İşler Koordinatörü Kadri Ursavaş’ın  Hemşehrimizin gönüllerdeki sevgisi de  bunun en güzel göstergesi.

Aile büyüklerinin burada olduğunu ifade eden Ursavaş, her fırsatta Çankırı’ya geldiğini Bayram tatilini de ilimizde geçireceğini ifade etti

Sizlerin böyle dostları var mı? Bilemem ama bu iyi insanlar benimde dostum.
 


 


 

 

 


Etiketler:

0  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri