0


Tarih: 25-06-2016 23:22 Siyaset Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 9664 Defa Görüntülendi

0

AK Parti Gençlik Kolları Engelsiz Kardeşleri Ve Aileleri İle İfta
Ramazan ayının manevi ortamında pek çok program yapan, paylaşmanın önemini vurgulayan Ak Parti Gençlik Kolları güzel bir organizasyonla engelli kardeşleri ve aileleri ile iftar yemeğinde buluştu. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı yemekte engellilerin ve ailelerin memnuniyeti gözlerden kaçmadı ve kendilerini unutmayan genç kardeşleri ile biraraya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler.

İftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Koray Erdoğan: "Gençliği yönetmekte engelsiz kardeşlerimizinde rolü olacak.Onlarla bilikte sosyal faliyetler ve gençliğin şuurlu bir şekilde daha ileriye gitmesi için çalışmalar yürüteceğiz. Ak Parti büyük bir ailedir, vatandaşlarımız ile,gençlerimiz ile aramızda engel olamaz.Böyle bir organizasyonla engelsiz kardeşlerimiz ile biraraya gelmekten çok büyük mutluluk duyduk.

Sadece ramazan da ya da özel günlerde değil bundan sonra sık sık biraya geleceğiz." Dedi. Erdoğan, Türkiye'de bir ilk olarak Sosyal Politikalar Başkanlığı altında engelsiz kardeşlerine bir birim açacağını ve bu birimde engelsiz kardeşlerinin görev alacağını, partide projelerde sıklıkla biraraya geleceklerini belirtti.
 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com