0


Tarih: 25-06-2016 23:31 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 12789 Defa Görüntülendi


0


Çankırı Milletvekilleri Filiz ve Akbaşoğlu iftar sofralarında va


Her fırsatta vatandaşlarla birlikte olmayı tercih eden Çankırı Milletvekillerimiz Hüseyin Filiz ve Muhammet Emin Akbaşoğlu bu akşamda iftar sofralarında vatandaşlarla bir araya geldi.

Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz , Kızılırmak’ta vatandaşlarla bir araya geldi

Milletvekili Filiz” İftarımızı Kızılırmak ilçemizde hemşehrilerimiz ile birlikte yaptık.Selamlama konuşmamızda,Kızılırmak ilçe köylerimizin 1 aydır süre gelen su sorununun çözümü noktasında ilgili yerler ile görüşmeler yapıp kendilerine mutlu haberi verdik.Diğer bi konuda Toprak Mahsulleri Ofisi'nin erken açılması konusundaki görüşmelerimizden bahsettik.Bakanlar kurulundan çıkacak fiyat belirlemesine göre önümüzdeki hafta ofisin açılacağının müjdesini verdik.

Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu , Çardaklı’da vatandaşlarla bir araya geldi

Milletvekili Akbaşoğlu” İftar sofralarımızın bereketini her daim yaşıyoruz. Başkanlarımızın verdiği iftar yemekleri ile vatandaşlarımız buluşuyor.  Bizler de bu iftarlala sizlerle beraber alarak sizlerle bilgi alışveriş de bulunarak  yapmamız gereken notları alıyoruz. Hamdolsunsun Hükümetimiz güzel şeyler yapıyor. Güzel işler yapmaya devam edeceğiz”dedi
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

0  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com