0


Tarih: 24-06-2016 23:02 cerkes Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 10965 Defa Görüntülendi


0


Çerkeş Belediyesinin Sokak İftarına Vatandaşlar Yoğun İlgi Göste


Çerkeş Belediyesi Hasan Sopacı’nın organize ettiği Çerkeş İftar yemeğinde binlerce Çerkeşli sokakta iftar açtı. Sokak İftar Sofrasına ilgi yoğun oldu.
 
İnsanlar birileri için bir şeyler yapınca dostluklar oluşuyor. Var olan dostluklar anlam buluyor.  Çerkeş Belediyeside bunu yaptı.  Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı'yı

kutluyoruz.

Bu anlamlı günde Çerkeşlilerle iftar açmak isteyen siyasilerde Çerkeş’te oldular.

İftar yemeğine Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz,  Muhammet Emin Akbaşoğlu,  Çankırı Belediye Başkan Vekili Mustafa Potukoğlu, Çevre Belediye Başkanları, Ak Parti Merkez İlçe Eski Başkanı ve İlim Yayma Cemiyeti Çankırı Şube Başkanı Musa Çağlar,  Köy ve Mahalle Muhtarları  ve binlerce vatandaş katıldı.

Yemek öncesi Milletvekilleri ve beraberindekiler Ak Parti Çerkeş İlçe Başkan Recep Güney’i ziyaret ederek ilçe hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Daha sonrasında milletvekilleri ve beraberindekiler  iftar softasında iftarı bekleyen vatandaşlarla sohbet ettiler.  Vatandaşların ramazanlarını kutladılar.

Çerkeşli vatandaşlar milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Çankırı Belediye Başkan İrfan Dİnç adına katılan Başkan Vekili Mustafa Potukoğlu'na yoğun ilgi gösterdiler.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri