0


Tarih: 08-06-2016 22:50 Eldivan Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 10800 Defa Görüntülendi

0

Eldivan İlçesinde Engellemeyin ! Ben De Sizden Biriyim Projesinde
Eldivan Kaymakamlığı’nca yürütülmekte olan Eldivan Zihinsel Özürlüler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Spor Kulübü Derneği’ne uygulanan İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığınca desteklenen ‘Engellemeyin! Ben de Sizden Biriyim!’ Projesi faaliyetleri kapsamına Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü öğrencilerine fotoğraf sergisi, sinevizyon gösterisi ve konser verildi.

Yapılan etkinliklere Eldivan Kaymakamı Sinan İnaltekin ve eşi Kamuran İnaltekin, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Abdurrahman Erkan, Kurum Müdürü Mustafa Ünver, Daire amirleri, Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Çeviren, Kurum Personelleri, Şabanözü Gümerdiğin İlkokulu Müdürü Erdal Alaçam ve Şabanözü ilçesinden katılan misafirler bu güzel ve anlamlı günde özel öğrencilere destek oldular. Yoğun bir katılımın olduğu etkinliklerde Proje faaliyetlerinde çekilen fotoğraflardan oluşan karma sergi açılışı yapıldı. Proje faaliyetlerinden oluşan sinevizyon gösterisi sunuldu ve konser düzenlendi. Fotoğraf sergisi Eldivan Şehit Üsteğmen Yılmaz Gülhan Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenler ve katılımcılar tarafından gezildi. Özel öğrencilerimiz gönüllerince eğlendi. Program katılımcılara yapılan ikramla sona erdi.

Eldivan Kaymakamı Sinan İnaltekin, konu ile ilgili olarak; Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı’nca desteklenen ilk projenin Eldivan Kaymakamlığı’nca uygulanmasından son derece memnun olduğunu, Kaymakamlık olarak özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin her zaman yanında olduklarını ve benzer faaliyetlerin devam edeceğini belirterek, projenin hazırlık ve uygulama sürecinde emeği geçen Proje Koordinatörü Musa Özdemir’e ve destek verenlere teşekkür etti.
 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com