0


Tarih: 08-06-2016 10:20 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 12685 Defa Görüntülendi


0


Çankırı'daki Programları Nedeni İle İlimize Gelen Milletvekil


Ak Parti Çankırı Teşkilatının iftar yemeğine katılan Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av Muhammet  Emin Akbaşoğlu,  ilimizde bir dizi programlara da katıldılar.

Milletvekili Hüseyin Filiz, Eldivan Ak parti ilçe başkanı Faruk Dilsiz’in  vefat eden babasına cenaze namazına katıldı.

Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av Muhammet  Emin Akbaşoğlu,  ve Çankırı Belediye Başkanı Ak Parti Çankırı Gençlik Kolları üyeleri Salih ve Hatice’nin nikah törenine katıldılar.

Ak Parti Çankırı Teşkilatının iftar yemeğine katılan  Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av Muhammet  Emin Akbaşoğlu burada partililerle iftar açarken, bir de konuşma yaptılar.

Teravi namazını yeni restore edilen Büyük caminde kılan vekiller buradan da Çivitçioğlu medresesine geçtiler.

Zamanı her fırsatta iyi değerlendirdiğini belirdiğimiz Milletvekili Hüseyin Filiz, zamanıda burada iyi değerlendirdi.   İl genel Meclisi üyesi Hüseyin Çetiner , ve Muhatlarla Çivitcioğlu Medresesinin bir odasında beraber olarak onların sorunlarını dinledi . Özel idare yetkililerine gerekli talimatları verdi.

Vatandaşlarla birlikte medresede ney dinleyen vekiller daha sonrasında açık olan esnafların  ramazanlarını kutladılar.

Çankırı’daki yoğun program nedeni ile Ankara’ya hemen dönemeyen milletvekilleri Sahur yemeğini Çankırı’da yemek zorunda kaldılar.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Şahinler Çay bahçesinde , Çankırı’nın genç  siyasetçileri olarak bilinen  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Musa Çağlar,  Recep Tayip Erdoğan Parkındaki Namazgah’ın hocası olarak isminde sık sık bahsettiren Osman Uslu,  AK  Parti İl Yönetiminden Şahinler Çay Bahçesinin sahibi Alahattin Arslan,  Çankırı Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Boz, Büyük Cami hocası ve Haber18 haber sitesinin sahibi ile birlikte sahur yaptılar.

Sahur yemeğinde Milletvekilleri “ Çankırı’nın kaybedecek bir Saniyesinin olmadığını,  kurum ve kuruluşların buna  dikkat etmeleri gerektiğini “ifade ettiler.

Biz Çankırı’yı seviyoruz.  Çankırı’ya hizmet konusunda kimse engel teşkil etmeye yeltenmesin sözlerini kullandılar.

Gecenin geç saatlerinde, Yarin meclisin olduğunu ifade eden vekiller Ankara’ya gitmek üzer yola çıktılar.
 
Fotoğraflar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com