0


Tarih: 04-06-2016 17:34 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 16933 Defa Görüntülendi


0


Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Alman parlament


Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu “Alman parlamentosunun aldığı soykırım kararına bütün Çankırı hemşehrilerim adına ve aziz milletim adına kınıyorum.

Almanlar gerçekleri ters yüz ederek, kendi suçlarını bizim üstümüze atmak,tarihin en şerefli,adil ve merhametli Milletini,ayak oyunları ile dize getirmek,mahkum ettirmek istiyorlar.Allahın izni ile ne yapsalar boş...

Aziz Milletimiz tarihten silinmek istenirken, "tarih yapan" misyonunu tekrar tüm dünyaya ilan ediyor. Vakit; Sayın Cumhur Başkanımızın liderliğinde, Yeniden Büyük Türkiye'nin öncülüğünde adil ve merhametli bir dünyayı tekrar insanlığa hediye etme vaktidir.

Batı, bu hakikati gördüğü için içeriden ve dışarıdan üzerimize üzerimize geliyor...

Nihayetinde siyonizm ve emperyalizmin dediği değil ,Hak ve hakikatin dediği olacak. Ve mekerû ve mekerAllah, vAllahu hayrülmâkirîn.Onlar tuzak kurdu,Allah(c.c.)da onların tuzağını boşa çıkardı.Allah (c.c.)'ın planı daha üstün ve daha hayırlıdır.”dedi
 
Video GörüntüleriEtiketler:

0  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com