0


Tarih: 03-06-2016 12:02 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 26233 Defa Görüntülendi

0

Son Günlerde Çankırı’da Siyasetin İçten İçten Yandığı K

Henüz çok erken olmasına rağmen ilimizde siyaset yeniden mi şekilleniyor ? şeklinde sorular vatandaşların kafalarında soru işaretleri uyandırmaya başladı.

Özellikle bazı kurumlarda  “Benim arkamda  bu var. Şu var ” gibi sözlerin konuşulduğu  yorumları yapılırken . Bu kişilerin İki üç yıl sonrası için,  belirli bir siyesetciye mi çalıştığı düşünülürken, Çankırı siyasetini bir bütün olarak görmüyo rmu sorusunu akıllara getiriyor.
Vatandaş Çankırı’nın kaderimi bu her dönem aynı şeyler yaşanıyor demeye başladı.

Merak etiğiniz atamalar konusu mu ?
Önümüzdeki Hafta bu konunun da hareketleneceği ifade edilirken ,  kimlerin kimlerle güçlüyüm  mesajı vermeye çalışacakları da gün ışığına çıkmaya başlar.

İlimizde bunlar yaşanırken  siyasilerin adlarını kullanarak güç gösterisi yapanların siyasetçiler tarafından hoş karşılanmadığını da bilmenizi isterim.

İlimizde bazı siyasetçiler bu şekil olmasalar da bir çoğu halka hizmet yarışı içerisinde. Zaman içerisinde bunun böyle olmadığını yaşayıp göreceğiz.


Görmekle kalmayacağız gerekirse paylaşacağız

Bu konular hakkında Milletvekillerimiz ile gerekse ilimizin ileri gelen siyasetcileri ile yapacağımz görüşmeleride , varsa Çankırı siyasetine mifak sokanları ve bu gibi kişilerin gerçeği yansıtıp yansıtmadıklarını  sizlerle paylaşmayı umut ediyoruz.Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com