Tarih: 06-11-2018 12:07:34 Okunma 6577 defa
Çankırı Haber18 - Celal Kaman, 15 Belediye Başkanlığını da Biz Alacağız, Siyaset - Çankırı, haber

Gündeme dair açıklamalarda bulunan AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman seçim süreci hakında bilgi verdi.

Toplantıya Celal Kaman’ın yanı sıra, İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye  Yıldırım  ve Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin Ünal ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Başkan Kaman” Çankırı Merkez dahil beldeleri ile birlikte Çankırı genelinde bulunan 15 Belediye Başkalığını da biz (AK Parti) alacağız 

Birkaç ay önce yapılan seçimlerde aldığımız oylar belli. Türkiye dördüncüsü olduk. Her 100 kişiden 77 kişi bize oy verdi.. Bu büyük bir başarı.  

Kendimizi ve çalışmalarımızı iyi anlatarak bu oranı daha da yukarı taşımak istiyoruz.

Genel Merkezimizin gösterdiği tüm adaylar bizimde adayımızdır. Teşkilat olarak her adayımızın başarısı için elimizden gelenin fazlası ile çalışarak Çankırı’ya güzel şeyler kazandırmak istiyoruz.”dedi.

Başkan Kaman: Otuz yıldır siyaset yaptığını, Ak Partinin kuruluşundan bu yana kendisine verilen her görevi başarı ile yaptığını ifade eden Kaman buna çaycılık da dahil. Bize ne göre verilirse yaparız. Ben görevden alındığım süreçte dahi görevdeymiş gibi çalıştım  ifadelerini kullandı..

Belediye Başkan Aday Adayı olacakmısınız sorusuna  Başkan Kaman “Biz görev talep etmeyiz. Bize verilen görevi en iyi şekilde yapmanın gayretinde oluruz. 

Önümüzde bir süreç var. Süreci hep birlikte göreceğiz.

Genel Merkezimizin aday gösterip akabinde seçilen tüm belediye başkanı arkadaşlarımız görevlerini başarı ile yapacaklardır.

Son 15 yılda şehir merkezi ve ilçelerimizde güzel işler yapıldı. Bundan sonrada yapılmaya devam edecek.
Şimdiden süreç Çankırı’mıza ve milletimize hayırlı olsun.

 

celal kaman, ruhi şeker,

 

 
Bu haber 6577 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Haberleri

YUKARI