Çankırı

Bugun...


Tarih: 24-01-2019 13:58:05 Bu haber 3484 defa okunmuştur.ÇASKİ Yağmur Suyu Izgaralarını Temizliyor Çankırı Belediyesi - Çankırı

Aralıklı kar yağışları ile birlikte karla mücadele çalışmalarını yürüten Çankırı Belediyesi, yağmur suyu drenaj sistemlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve rögar temizlik çalışmalarına devam ediyor. 

Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent içerisindeki rögar ve ızgaralarda biriken malzemelerin temizliği için rutin çalışmalarını sürdürüyor. Geçen hafta başlatılan çalışmalar kapsamında yoğun yağışlarda ızgaralarda meydana gelebilecek tıkanıklıklar için önlem aldıklarını ve bu şekilde olası su baskınlarının da önüne geçmeyi hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Boz, çalışmaların Cumhuriyet Mahallesi, Yenimahalle, Abdulhalik Renda Mahallesi’nin üst kesimleri, Buğday Pazarı Mahallesi Çarşamba Pazarı ve Fuar Yolu civarında devam ettiğini ifade etti. Boz, yağmur suyu ızgaralarına çöp atılmaması konusunda da vatandaşlardan duyarlılık beklediklerini söyledi.
Bu haber 3484 defa okunmuştur.

Etiketler :

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


YUKARI