Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları

Tarih 11 Mart 2014, 23:40 Editör bykimim  

Haber: 1319 Defa Okundu   Kat: Genel Gündem


Çankırı - ÇANKIRI


Ana Sayfa

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları-2 kapsamında düzenlenen Kur’an-ı Kerim meal-i bilgi yarışması gerçekleşti

Haberin Ayrıntıları:

Türkiye Genelinde Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Kur'an-ı Kerim Anlamıyla Buluşmak (KAB) Platformu tarafından 'Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları-2 kapsamında düzenlenen Kur’an-ı Kerim meal-i bilgi yarışması Çankırı Serhat Gençlik ,Spor ve izcilik kulübünün ve Çankırı Çevre ve Kültür derneğinin katkıları ile  Çankırı Merkez Orta  ve Çerkeş ilçesinde gerçekleştirildi.

Katılımcıların yaş ve mezuniyetine göre beş farklı kategoride yapılan yarışmaya ilgi büyük oldu yarışmaya ilköğretim öğrencilerinin yanı sıra ev hanımları  ve halen aktif görev yapan din görevlileri de katıldı.

Yarışmada dereceye girenlere, Türkiye geneli ve il ödülleri olmak üzere binlerce ödül verilecek. Yarışma, ortaokul, lise, yetişkinler, din görevlileri ve online olmak üzere 5 ana kategoride yapıldı. Sınav sonuçları 24 Mart 2014 Pazartesi günü www.ufkayolculuk.com adresinde açıklanacak. Sonuçların açıklanması ve ödül takdimi, her ilde yapılacak ödül törenlerinde, merkezi ödüller ise 13 Nisan Pazar günü İstanbul'da yapılacak büyük bir organizasyonla açıklanıp sahiplerine takdim edilecek

Diğer  Genel Gündem Haberleri

Otomobilin Camını Kırdılar İçindekileri Çaldılar

Otomobilin Camını Kırdılar İçindekileri Çaldılar D100 Karayolu Üzerindeki Dinlenme Tesisinde Hırsızlık

Çankırı Yaren Tuz Lamba İzmir Fuarında

Çankırı Yaren Tuz Lamba İzmir Fuarında İzmir’de düzenlenen Türkiye’nin en büyük fuarında Çankırı Yaren Tuz Lambaları
Not: Haber18 sitemizdeki resim yazı ve materyalleri izinsiz alıp yayınlayanlara karşı dava hakkımız saklıdır.( çankırı )