Ana Sayfa Haber ARA
İstatistiklerimiz Gms 0 532 3753745 mavikent@hotmail.com Sitene Ekle İletişim - Künye Haber Gönder
 Çankırı ÇANKIRI Cankiri

Şabanözü Belediye Meclis Üyeleri Veda Etti

G
o
o
g
l
e

R
e
k
l
a
m
l
a
r
ı

Şabanözü Belediye Meclisi 2009 – 2014 dönemi Meclis Üyeleri 07 Mart 2014 Cuma günü son toplantılarını yaparak vedalaştılar.

            2009 – 2014 dönemi Belediye Meclisinin görev süresinin dolduğu son toplantıda, Belediye Başkanı, Meclis üyeleri ve Belediye çalışanları birlikte yemek yedi. Yemeğin ardından meclis toplantısına geçilerek gündem maddeleri görüşüldü.

 

            Toplantı devamında Belediye Başkanı Ali ÇAPCI meclis üyelerine “Siz değerli Meclis Üyesi arkadaşlarım ile beş yıldır uyumlu bir şekilde ilçe menfaatleri doğrultusunda önce Şabanözü ilkesi ile çalıştıklarını,  üç yıldır devam eden alt ve üst yapı (içmesuyu – kanalizasyon – yol – kaldırım) projelerine bu ekip ile birlikte imza attıklarını belirterek teşekkür etti” ve meclis üyeleri Hilmi BAĞCI, Hüseyin ÇULHA, İhsan ERDOĞAN, Ali KAYAHORATA, Ferhat KILAVUZ, Tekin NALBANT, Yaşar KAHRAMAN, Pakize SALMAN ve Ali GÖKGÖZ’e ilçemize ve Belediyemize yapmış oldukları hizmetlerden dolayı birer plaket takdim etti.

 

            Meclis üyeleri de dönemlerinin son derece uyumlu bir çalışma ortamında geçtiğini belirterek Başkan ÇAPCI’ya teşekkür edip, 30 Mart 2014 tarihinde seçilecek yeni meclise şimdiden başarılar dileyerek, Belediye personeli ile vedalaşarak ayrıldılar.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Google Reklamlar
Google Reklamlar
G
o
o
g
l
e

R
e
k
l
a
m
l
a
r
ı
YORUM YAZ: Toplam Yorum: (0) Editör: Haberci Okuma: 1589 T: 07 Mart 2014 16:04
Yazdırılabilir Sayfa Haber Yazdır | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et
Çankırı|    @ By Kimim      RSS Kaynağı    |   Yazar Girişi      
Not: Haber18 sitemizdeki  resim yazı ve materyalleri izinsiz alıp yayınlayanlara karşı dava hakkımız saklıdır.( çankırı )