Çankırı Haberleri
Habr18
 

Google Reklamaları

Google Reklamları
 
 Çankırı ÇANKIRI Cankiri

Şabanözü Belediye Meclis Üyeleri Veda Etti

Şabanözü Belediye Meclisi 2009 – 2014 dönemi Meclis Üyeleri 07 Mart 2014 Cuma günü son toplantılarını yaparak vedalaştılar.

Goole reklam

Haber Detay

            2009 – 2014 dönemi Belediye Meclisinin görev süresinin dolduğu son toplantıda, Belediye Başkanı, Meclis üyeleri ve Belediye çalışanları birlikte yemek yedi. Yemeğin ardından meclis toplantısına geçilerek gündem maddeleri görüşüldü.

 

            Toplantı devamında Belediye Başkanı Ali ÇAPCI meclis üyelerine “Siz değerli Meclis Üyesi arkadaşlarım ile beş yıldır uyumlu bir şekilde ilçe menfaatleri doğrultusunda önce Şabanözü ilkesi ile çalıştıklarını,  üç yıldır devam eden alt ve üst yapı (içmesuyu – kanalizasyon – yol – kaldırım) projelerine bu ekip ile birlikte imza attıklarını belirterek teşekkür etti” ve meclis üyeleri Hilmi BAĞCI, Hüseyin ÇULHA, İhsan ERDOĞAN, Ali KAYAHORATA, Ferhat KILAVUZ, Tekin NALBANT, Yaşar KAHRAMAN, Pakize SALMAN ve Ali GÖKGÖZ’e ilçemize ve Belediyemize yapmış oldukları hizmetlerden dolayı birer plaket takdim etti.

 

            Meclis üyeleri de dönemlerinin son derece uyumlu bir çalışma ortamında geçtiğini belirterek Başkan ÇAPCI’ya teşekkür edip, 30 Mart 2014 tarihinde seçilecek yeni meclise şimdiden başarılar dileyerek, Belediye personeli ile vedalaşarak ayrıldılar.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
Çankırı|    @ By Kimim      RSS Kaynağı    |  ANA SAYFA