Şabanözü Belediye Meclis Üyeleri Veda Etti

Tarih 07 Mart 2014, 17:04 Editör Veyis  

Haber: 1479 Defa Okundu   Kat: Şabanözü


Çankırı - ÇANKIRI


Ana Sayfa

Şabanözü Belediye Meclis Üyeleri Veda Etti

Şabanözü Belediye Meclisi 2009 – 2014 dönemi Meclis Üyeleri 07 Mart 2014 Cuma günü son toplantılarını yaparak vedalaştılar.

Haberin Ayrıntıları:

            2009 – 2014 dönemi Belediye Meclisinin görev süresinin dolduğu son toplantıda, Belediye Başkanı, Meclis üyeleri ve Belediye çalışanları birlikte yemek yedi. Yemeğin ardından meclis toplantısına geçilerek gündem maddeleri görüşüldü.

 

            Toplantı devamında Belediye Başkanı Ali ÇAPCI meclis üyelerine “Siz değerli Meclis Üyesi arkadaşlarım ile beş yıldır uyumlu bir şekilde ilçe menfaatleri doğrultusunda önce Şabanözü ilkesi ile çalıştıklarını,  üç yıldır devam eden alt ve üst yapı (içmesuyu – kanalizasyon – yol – kaldırım) projelerine bu ekip ile birlikte imza attıklarını belirterek teşekkür etti” ve meclis üyeleri Hilmi BAĞCI, Hüseyin ÇULHA, İhsan ERDOĞAN, Ali KAYAHORATA, Ferhat KILAVUZ, Tekin NALBANT, Yaşar KAHRAMAN, Pakize SALMAN ve Ali GÖKGÖZ’e ilçemize ve Belediyemize yapmış oldukları hizmetlerden dolayı birer plaket takdim etti.

 

            Meclis üyeleri de dönemlerinin son derece uyumlu bir çalışma ortamında geçtiğini belirterek Başkan ÇAPCI’ya teşekkür edip, 30 Mart 2014 tarihinde seçilecek yeni meclise şimdiden başarılar dileyerek, Belediye personeli ile vedalaşarak ayrıldılar.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Diğer  Şabanözü Haberleri

Şabanözü'nde Ramazan Bayramı Kutlamaları

Şabanözü'nde Ramazan Bayramı Kutlamaları Şabanözü Belediyesince her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan Bayramı Kutlaması 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü...

Şabanözü İlçe Milli Eğitim Müdürüne Veda Yemeği

Şabanözü İlçe Milli Eğitim Müdürüne Veda Yemeği Şabanözü Milli Eğitim Müdürüne Yoğun Katılımlı veda yemeği düzenlendi.
Not: Haber18 sitemizdeki resim yazı ve materyalleri izinsiz alıp yayınlayanlara karşı dava hakkımız saklıdır.( çankırı )