Çankırı Ülkü Ocakları  Diriliş Gecesi Düzenledi

Tarih 18 Aralık 2013, 20:43 Editör HaSen  

Haber: 3985 Defa Okundu   Kat: Çankırı Siyaset


Çankırı - ÇANKIRI


Ana Sayfa

Çankırı Ülkü Ocakları Diriliş Gecesi Düzenledi

Çankırı Ülkü Ocakları Ozan Erhan Çerkezoğlu'nun sahne aldığı DİRİLİŞ GECESİ düzenledi

Haberin Ayrıntıları:

Geceye MHP İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır, Kadın Kolları Başkanı Narin Özdemir, Ünür Belde Belediye Başkanı Orhan Aşkın,Eski Milletvekili İrfan Keleş, Çankırı Belediye Başkan adayı Hakkı Yalçın, bazı MHP İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Ayrıca Geceye yoğun işleri nedeniyle katılamayan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Recep Dumanlı ‘nın telgrafı okundu.

Program Ülkü Ocakları Başkanı Bahadır Akbaba'nın açılış konuşmasıyla başladı, aka binde Belediye başkan adayı Hakkı Yalçın bir konuşma yaptı. Öğrencilerin okuduğu şiirlerle başlayan gece, Ozan Erhan Çerkezoğlu ile coştu.

Gecenin sonunda Ülkü Ocakları tarafından Ozan  Erhan Çerkezoğlu'na verilmek üzere hazırlanan tuz lambasını, MHP İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır  verdi. İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır kısa bir konuşma yaptı.

Büyük katılımın olduğu gece,geç saatlerde sona erdi.


 

Diğer  Çankırı Siyaset Haberleri

İl Başkanı Salim Çivitcioğlu'nun Bayramı Mesajı

İl Başkanı Salim Çivitcioğlu'nun Bayramı Mesajı İl Başkanı Salim Çivitcioğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı

Siyasilerden Yeni il Müdürlerine Ziyaret

Siyasilerden Yeni il Müdürlerine Ziyaret Çankırı Milletvekili Av. İdris Şahin ve AK Parti İl Başkanı salim Çivitçioğlu yeni atanan İl Müdürlerine hayırlı ol...
Not: Haber18 sitemizdeki resim yazı ve materyalleri izinsiz alıp yayınlayanlara karşı dava hakkımız saklıdır.( çankırı )