Ana Sayfa Haber ARA
İstatistiklerimiz Gms 0 532 3753745 mavikent@hotmail.com Sitene Ekle İletişim - Künye Haber Gönder
 Çankırı ÇANKIRI Cankiri

AKP Çerkeş, Kurşunlu, Şabanözü ve Orta’da Toplantılarını Yaptı

G
o
o
g
l
e

R
e
k
l
a
m
l
a
r
ı

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı İlçe Meclis Danışma Toplantılarını Çerkeş, Kurşunlu, Şabanözü ve Orta’da Yaptı

İlçe Meclis Danışma Toplantıları İl Başkanı Salim Çivitçioğlu ve yönitim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Yapılan toplantılarda aday adayları sunumlarını sunarak projelerini anlatılar,  Karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Zaman zamanda aday adayları aralarındaki ilişkiler konuşuldu.
Gündem seçim olunca ve Belediye Başkanlığı için aday adaylarının fazla olması nedeni ile gündem konusu birlik beraberlik oldu.

İl Başkanı Salim Çivitiçiolu gerek toplantılarda gerekse toplantı dışında bir arya gelinen mekanlarda birlik beraberlik mesajı verdi.

Çivitiçioğlu, Gerek Türkiye genelinde gerekse Çankırı’da partilerinin oy oranlarının diğer partilere oranla oldukça iyi olduğunu, ancak yerel seçimlerde duygusal ve alıngan davranışlar nedeni ile bu sayının düştüğünü ifade ederken: Bu seçimlerde buna benzer olayların olmamasını istedi.
Çivitçioğlu” Hizmet yarışında fikir ayrılıkları olabilir ancak dargınlıklar ve alınganlıklar olmaz. Hepimiz ülkemiz ve memleketimiz için hizmet yarışındayız. Aday adaylığı sürecideki yoğu ilgide bunu göstergesi .
Adaylarımız belli olduğunda da bu beraberlik devam edecek.. Bu seçilerde birlik ve beraberliğin olacağına inancım tam. Sizlere şimdiden teşekkür ederim”dedi


 

Google Reklamlar
Google Reklamlar
G
o
o
g
l
e

R
e
k
l
a
m
l
a
r
ı
YORUM YAZ: Toplam Yorum: (0) Editör: bykimim Okuma: 2217 T: 06 Kasım 2013 13:38
Yazdırılabilir Sayfa Haber Yazdır | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et
Çankırı|    @ By Kimim      RSS Kaynağı    |   Yazar Girişi      
Not: Haber18 sitemizdeki  resim yazı ve materyalleri izinsiz alıp yayınlayanlara karşı dava hakkımız saklıdır.( çankırı )