AKP Çerkeş, Kurşunlu, Şabanözü ve Orta’da Toplantılarını Yaptı

Tarih 06 Kasım 2013, 14:38 Editör bykimim  

Haber: 2167 Defa Okundu   Kat: Çankırı Siyaset


Çankırı - ÇANKIRI


Ana Sayfa

AKP Çerkeş, Kurşunlu, Şabanözü ve Orta’da Toplantılarını Yaptı

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı İlçe Meclis Danışma Toplantılarını Çerkeş, Kurşunlu, Şabanözü ve Orta’da Yaptı

Haberin Ayrıntıları:

İlçe Meclis Danışma Toplantıları İl Başkanı Salim Çivitçioğlu ve yönitim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Yapılan toplantılarda aday adayları sunumlarını sunarak projelerini anlatılar,  Karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Zaman zamanda aday adayları aralarındaki ilişkiler konuşuldu.
Gündem seçim olunca ve Belediye Başkanlığı için aday adaylarının fazla olması nedeni ile gündem konusu birlik beraberlik oldu.

İl Başkanı Salim Çivitiçiolu gerek toplantılarda gerekse toplantı dışında bir arya gelinen mekanlarda birlik beraberlik mesajı verdi.

Çivitiçioğlu, Gerek Türkiye genelinde gerekse Çankırı’da partilerinin oy oranlarının diğer partilere oranla oldukça iyi olduğunu, ancak yerel seçimlerde duygusal ve alıngan davranışlar nedeni ile bu sayının düştüğünü ifade ederken: Bu seçimlerde buna benzer olayların olmamasını istedi.
Çivitçioğlu” Hizmet yarışında fikir ayrılıkları olabilir ancak dargınlıklar ve alınganlıklar olmaz. Hepimiz ülkemiz ve memleketimiz için hizmet yarışındayız. Aday adaylığı sürecideki yoğu ilgide bunu göstergesi .
Adaylarımız belli olduğunda da bu beraberlik devam edecek.. Bu seçilerde birlik ve beraberliğin olacağına inancım tam. Sizlere şimdiden teşekkür ederim”dedi


 

Diğer  Çankırı Siyaset Haberleri

Siyasilerden Yeni il Müdürlerine Ziyaret

Siyasilerden Yeni il Müdürlerine Ziyaret Çankırı Milletvekili Av. İdris Şahin ve AK Parti İl Başkanı salim Çivitçioğlu yeni atanan İl Müdürlerine hayırlı ol...

AKP 63. İl Danışma Toplantısı Yapıldı

AKP 63. İl Danışma Toplantısı Yapıldı Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz OSB'de Çankırılı işçilerin çalışacağını söyledi.
Not: Haber18 sitemizdeki resim yazı ve materyalleri izinsiz alıp yayınlayanlara karşı dava hakkımız saklıdır.( çankırı )