Çankırı Haberleri
Habr18
 

Google Reklamaları

Google Reklamları
 
 Çankırı ÇANKIRI Cankiri

AKP Çerkeş, Kurşunlu, Şabanözü ve Orta’da Toplantılarını Yaptı

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı İlçe Meclis Danışma Toplantılarını Çerkeş, Kurşunlu, Şabanözü ve Orta’da Yaptı

Goole reklam

Haber Detay

İlçe Meclis Danışma Toplantıları İl Başkanı Salim Çivitçioğlu ve yönitim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Yapılan toplantılarda aday adayları sunumlarını sunarak projelerini anlatılar,  Karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Zaman zamanda aday adayları aralarındaki ilişkiler konuşuldu.
Gündem seçim olunca ve Belediye Başkanlığı için aday adaylarının fazla olması nedeni ile gündem konusu birlik beraberlik oldu.

İl Başkanı Salim Çivitiçiolu gerek toplantılarda gerekse toplantı dışında bir arya gelinen mekanlarda birlik beraberlik mesajı verdi.

Çivitiçioğlu, Gerek Türkiye genelinde gerekse Çankırı’da partilerinin oy oranlarının diğer partilere oranla oldukça iyi olduğunu, ancak yerel seçimlerde duygusal ve alıngan davranışlar nedeni ile bu sayının düştüğünü ifade ederken: Bu seçimlerde buna benzer olayların olmamasını istedi.
Çivitçioğlu” Hizmet yarışında fikir ayrılıkları olabilir ancak dargınlıklar ve alınganlıklar olmaz. Hepimiz ülkemiz ve memleketimiz için hizmet yarışındayız. Aday adaylığı sürecideki yoğu ilgide bunu göstergesi .
Adaylarımız belli olduğunda da bu beraberlik devam edecek.. Bu seçilerde birlik ve beraberliğin olacağına inancım tam. Sizlere şimdiden teşekkür ederim”dedi


 

 
Çankırı|    @ By Kimim      RSS Kaynağı    |  ANA SAYFA