Bugun...


Tarih: 10-11-2018 18:44:11 Okunma 9266 defaÇankırı Belediyesinin Son Hizmeti Tam Not Aldı Siyaset - Çankırı

Hafta sonu yazdan kalan sıcaklıkları değerlendirmek isteyen vatandaşlar mesire alanı ve aparkları doldurdu.

Özellikle vatandaşlar Çankırı’nın gözde mekanlarından biri olan Recep Tayyip Erdoğan Parkını tercih etti.

Son günlerde Çankırı gündeminde yer alan gemi kütüphane, gölet , kula ve rıhtımlar vatandaşların ilgi odağı oldu.

Vatandaşların yanı sıra Çankırı Ak Parti il Danışma Meclisi toplantı sonrası Ak Parti Grup Başkan Vekili Çankırı Milletvekili Emin AKbaşoğlu ve Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve Ak partili siyasetçiler de buraları ziyaret etti.

Vatandaşlar gibi Milletvekilleri de Belediye Başkanı Hüseyin Boz’un Son Çalışmasına tam puan verdiler.

Vatandaş Fatih Akay”Burası ço iyi oldu.Daha öncede geldim buraya. Daha önce uçağı gezdim.Parka gece geldim. Gündüz geldim. Özelliklede gemiden de memnunuz. Emeği geçen herkese özelliklede Başkanımız Hüseyin Boz’a diğer emeği geçen kişilere teşekkür ediyoruz. Şehrimizin  Medarı iftarı oldu. Çok güzel bir şey oldu.

Emre”Daha önce İstanbul’da gemiye binmiştim. Çankırı’da da böyle bir şeyin olması beni mutlu etti. Denizin olmadığı yerde gemiye binmek güzel.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu”Bu gün Çankırımızın  Recep Tayyip Erdoğan parkı olarak bilinen parkımızda inşa edilen Millet Bahçemizi ziyaret geldik.
Bu gün Gurup Başkan Vekilimizle birlikteİl Danışma Toplantısına Katıldık. Sonrasında Belediye Başkanımız  çay ikramı için bizi buraya davet etti.
Alanı görünce çok sevindik. Çokta hoşumuza gitti. Çünkü Çankırı’da alternatif gezi alanlarının olması bizi güçlendiriyor.
Çünkü vatandaşlarımız cumartesi ve pazar günleri ailesi ile birlikte özellikle güneşin açtığı günlerde gezebilecek yerler arıyorlar.
Bu anlamda da Sayın Belediye Başkanımızın kazandırmış olduğu bu hizmet için kendisine teşekkür ediyorum.
Görüyoruz ki vatandaşlarda buradalar. Memnuniyetleri hat safhada . Onlarla ide sohbet ettik. Bayağı memnun olmuşlar. İnşallah Çankırımıza bu hizmetlerimiz artarak devam edecek.”

Ak parti Gurup Başkan Vekili Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu”Ak Parti olarak Belediye Başkanımızla teşkilatlarımızla milletvekilleri olarak vatandaşlarımıza hizmet etmek ve onların duasını almak istiyoruz. Hakikatten güzel bir hizmet.
Milletvekilimiz Salim Çivitçioğlu ile birlikte Ankara’da yola çıktık. Burada il danışma kurulu toplantısına katıldık. Daha sonrada iki geççimizin nişan yüzüklerini takmak sürati ile onların mutluklarına şahit olduk.
Belediye Başkanımız ve İl Başkanımızla birlikte bu yeni yapılan ve hakikaten güzel hizmetin bizzat merkezinde vatandaşlarımızla onlarında görüşlerini almak sureti ile bu güzellikleri yerinde yaşayalım istedik.
Vatandaşlarımızın duasını alacak güzel hizmetlere inşallah durmak yok yola devam diyerek hem yerel yönetimlerle hem de bakanlıklarımızın hizmetlerini devam etmek sureti ile aziz hemşehrilerimize kazandırmaya devam edeceğiz.”

 

Video Görüntüleri

 

Fotoğraflar

Çankırı Gemi Kütüphane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 9266 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Haberleri


kangiri,kangırı,Çankırı kent merkezi/cankiri,Turistik yerler çankırı Siyaset-haber18.com/çankırı-haber Çankırı haberleri,çankırı haber,ÇANKIRI,CANKİRİ,CANKİRİ HABER,HABERLER ÇANKIRI,haberçankırı,çankırı haber sitesi,haber,çankırı merkez 18100 şehir merkezi,Turistik yerler Çankırı çankırı
YUKARI