Tarih: 19-01-2019 21:56:28 Okunma 2320 defa
Çankırı Haber18 - Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Akademi Sporcuları katıldı, Çankırı Spor - Çankırı, haber

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen “Basketbolcu Havuzu Tarama Programı” ikinci etabı 19 – 20 Ocak 2019 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşti.
Bu program kapsamında U14 ve U13 yaş kategorilerinde yer alan lisanslı erkek basketbolcu sporcular, milli takım antrenörleri tarafından takip edilecek olan antrenmanlara katılacaktır.

Milli takımlar alt yapısına oyuncuların takibinin sağlanacağı bu taramalara Çankırı dan sadece Çankırı Basketbol Akademi olarak katıldığını söyleyen Coach Cihat MARAZ bu büyük göreve çocuklarımız ve kulübümüz olarak her daim hazırız. Kulübümüzün kurulma amaçlarından en önemlisi milli takımlara oyuncu yetiştirmek. Bu amaç doğrultusun da 19.01.2019 Cumartesi günü sporcularımız bu taramalara girerek Çankırı yı en iyi şekilde temsil ettiler. Tüm ülkede yapılacak bu taramalar sonucunda 2.aşamaya kalan sporcular Tbf nin sitesinde yayınlanacaktır.

Sporcularımızın bu günlere gelmesine katkısı olan Halk Eğitim Müdürlüğümüze, değerli velilerimize özelliklede sporu seven ve onun önünü açan TOBB Fen Lisesi Müdürü sayın Nazır ŞAHİN hocama teşekkürlerimizi sunuyorum.

Taramaya katılan sporcularımız ;
2005 Doğumlular : Latif KALECİK , İsmail ÖZKAN, Yakup Emre YEŞİL, Ömer DURAN, Yiğit Berk KÜTÜK
2006 Doğumlular : Mehmet Yusuf KILIÇ , Kutay ÇELİK

 

 
Bu haber 2320 defa okunmuştur.

Etiketler :

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Spor Haberleri

YUKARI