Çankırı

Bugun...


Tarih: 22-10-2018 14:27:03 Bu haber 4479 defa okunmuştur.Başkan Hüseyin Boz, Muhtarlar Yerel Yönetimde Önemli Hüseyin Boz - Çankırı

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz,  19 Ekim Muhtarlar Günü münasebeti ile merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarların mahalle sakinlerini ev ev bilmelerinin onları yerel yönetimin çok önemli bir parçası haline getirdiğini belirten Başkan Boz, “Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız arasındaki ilişki sadece evraklardan ibaret değil. Muhtarlarımız, artık o kadar aktifler ki; mahalle sakinlerinin istek, öneri ve şikâyetleri noktasında yerel yönetimle güçlü bir diyalog kurulmasını sağlayan bir uzuv haline gelmişlerdir.” dedi.  

Belediye Başkanı Hüseyin Boz, merkez mahalle muhtarlarını ağırladı. Mahalle sakinlerinin sorunlarını ve ihtiyaçlarını herkesten önce muhtarların bildiğini vurgulayan Boz,  bu yüzden her şehrin yerel yönetiminin muhtarlar ile ortak bir akıl ve ekip ruhunu yakalamalarının doğru hizmetler götürebilmek için çok önemli olduğunu kaydetti. Muhtarlar ise kendilerine duyulan güvenden ve çalışmalarına verilen desteklerden dolayı Başkan Hüseyin Boz’a teşekkür etti. Mevcut çalışmaları ve yeni projeleri hakkında bilgi veren Boz, Muhtarlar Günü’nü en kalbi duyguları ile kutladığını ifade ederek görevlerinde başarılar diledi.

Hüseyin Boz - Çankırı Merkez Mahalle Muhtarları
Bu haber 4479 defa okunmuştur.

Etiketler :

İlginizi Çekebilecek Diğer Hüseyin Boz Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


YUKARI