Okunma 1949 defa
facebook-paylas
Çankırı - Badminton Takımı Avrupa’dan Madalyalarla Döndüler - Çankırı Spor haber18 haberleriİşitme Engelliler Avrupa Büyükler ve Gençler Badminton Şampiyonasında Milli Takıma Çankırı’dan 4 sporcu ve Milli Takım Antrenörlüğünü Murat Altun’un yaptığı müsabakalarda sporcularımızdan Avrupa’dan Çankırı ya, 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya getirdiler.

Karatekin Üniversitesi Badminton Takımı Avrupa’dan Madalyalarla Dönen Takımı Belediye Başkanı Hüseyin Boz makamında ağırladı. Başkan Boz’u ziyarette Milli Takım Antrenörü Murat Altun, hocaları Alpaslan Özkavra, Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü Başkan Yrd. Cemalettin Ceyhan, Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Recep, Sporcular; Gizem Nur Uludağ, Doğan Altun, Doğukan Yılmaz ve Harun Enes Altınsoy katıldı.

Başkan Boz, “Çankırı’nın Adının Başarılı İşler ile Anılması Önemli Bir Hizmet”

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Slovakya’nın Trencin kentinde yapılan İşitme Engelliler Avrupa Büyükler ve Gençler Badminton Şampiyonası’ndan altın, gümüş ve bronz madalya ile dönen Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü Badminton Takımını makamında ağırladı. Başkan Boz, genç sporculara hediye takdim ederek başarılarının devamını diledi.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü, Belediye Başkanı Hüseyin Boz’u makamında ziyaret etti. Slovakya’nın Trencin kentinde yapılan İşitme Engelliler Avrupa Büyükler ve Gençler Badminton Şampiyonası’ndan Çift Erkekler Avrupa Şampiyonu olarak altın madalyanın ve aynı zamanda Tek Erkekler Avrupa İkinciliği ile gümüş madalyanın sahibi olan Doğan Altun’u,  Çift Bayanlar Avrupa İkincisi olarak gümüş, Karış Çiftler Avrupa Üçüncüsü olarak ise bronz madalyayı boynuna takan Gizem Nur Uludağ’ı ve Spor Kulübü antrenör ve yöneticilerini tebrik etti. Boz, Çankırı’da birçok spor dalında başarılara imza atılmasının ve Çankırı’nın adının başarılı işler ile anılmasının önemli bir hizmet olduğuna değindi. Sporcular, Boz’a badminton raketi, topu ve tişört hediye etti

Turgut özkan

Hüseyin Boz

attorney at law :

Bu haber 1949 defa okunmuştur.

Çankırı Spor Haberleri
phoenix dui attorney, phoenix dui insurance, phoenix dui,attorney at law
attorney at law
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
cankiri-spor  - haber18

YUKARI