Bugun...


Tarih: 26-10-2018 16:22:25 Bu haber 1146 defa okunmuştur. + -

Badminton Takımı Avrupa’dan Madalyalarla Döndüler

Karatekin Üniversitesi Badminton Takımı Avrupa’dan Madalyalarla Döndüler

facebook-paylas

Badminton Takımı Avrupa’dan Madalyalarla Döndüler

İşitme Engelliler Avrupa Büyükler ve Gençler Badminton Şampiyonasında Milli Takıma Çankırı’dan 4 sporcu ve Milli Takım Antrenörlüğünü Murat Altun’un yaptığı müsabakalarda sporcularımızdan Avrupa’dan Çankırı ya, 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya getirdiler.

Karatekin Üniversitesi Badminton Takımı Avrupa’dan Madalyalarla Dönen Takımı Belediye Başkanı Hüseyin Boz makamında ağırladı. Başkan Boz’u ziyarette Milli Takım Antrenörü Murat Altun, hocaları Alpaslan Özkavra, Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü Başkan Yrd. Cemalettin Ceyhan, Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Recep, Sporcular; Gizem Nur Uludağ, Doğan Altun, Doğukan Yılmaz ve Harun Enes Altınsoy katıldı.

Başkan Boz, “Çankırı’nın Adının Başarılı İşler ile Anılması Önemli Bir Hizmet”

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Slovakya’nın Trencin kentinde yapılan İşitme Engelliler Avrupa Büyükler ve Gençler Badminton Şampiyonası’ndan altın, gümüş ve bronz madalya ile dönen Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü Badminton Takımını makamında ağırladı. Başkan Boz, genç sporculara hediye takdim ederek başarılarının devamını diledi.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü, Belediye Başkanı Hüseyin Boz’u makamında ziyaret etti. Slovakya’nın Trencin kentinde yapılan İşitme Engelliler Avrupa Büyükler ve Gençler Badminton Şampiyonası’ndan Çift Erkekler Avrupa Şampiyonu olarak altın madalyanın ve aynı zamanda Tek Erkekler Avrupa İkinciliği ile gümüş madalyanın sahibi olan Doğan Altun’u,  Çift Bayanlar Avrupa İkincisi olarak gümüş, Karış Çiftler Avrupa Üçüncüsü olarak ise bronz madalyayı boynuna takan Gizem Nur Uludağ’ı ve Spor Kulübü antrenör ve yöneticilerini tebrik etti. Boz, Çankırı’da birçok spor dalında başarılara imza atılmasının ve Çankırı’nın adının başarılı işler ile anılmasının önemli bir hizmet olduğuna değindi. Sporcular, Boz’a badminton raketi, topu ve tişört hediye etti

Turgut özkan

Hüseyin Boz
Bu haber 1146 defa okunmuştur.

Etki Alanı :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Çankırı Çankırı Spor
ÇOK OKUNAN
YAZARLAR
VİDEO GALERİ
 • Münevver Abla ve Eşi Çankırıyı Böyle Geziyorlar
  Münevver Abla ve Eşi Çankırıyı Böyle Geziyorlar
 • Çankırı Merkezde Kuşların Dansı
  Çankırı Merkezde Kuşların Dansı
 • 10 Kasım - Ulu önder Atatürk Çankırı’da Andı
  10 Kasım - Ulu önder Atatürk Çankırı’da Andı
 • Çankırı Taş Mescit
  Çankırı Taş Mescit
 • Cumhuriyet Bayramı 2018
  Cumhuriyet Bayramı 2018
 • Çankırı Kalesi
  Çankırı Kalesi
 1. Münevver Abla ve Eşi Çankırıyı Böyle Geziyorlar
 2. Çankırı Merkezde Kuşların Dansı
 3. 10 Kasım - Ulu önder Atatürk Çankırı’da Andı
 4. Çankırı Taş Mescit
 5. Cumhuriyet Bayramı 2018
 6. Çankırı Kalesi
VİDEO GALERİ

(il) Çankırı 'Çankırı belediye Haberleri cankiri - gezilecek yerler - cankiri il

Çankırı Belediye Başkanı Çankırı Valisi, Hamdi Bilge Aktaş Çankırı - Yurt - Ülke - Vilayet - Site - Kent - Sanayi - bilgi - Nerede
YUKARI