Ana Sayfa Tarih: 09 Hearth 2017, 17:01 Editör: Kmax   Cat:Kurumlar Hit: 3552
Çankırı Belediyesine KUZKA Eğitim Verdi

Çankırı Belediyesine KUZKA Eğitim Verdi
Çankırı’da Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi Başladı

Çankırı Belediyesi’nin Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) 2016 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” başladı.

Çankırı Belediyesi personelinin mesleki gelişim ve verimlilik artışı kapasitelerinin geliştirilmesi ve ihaleye girecek diğer kurum ve kuruluşlar arası iş sürecinin geliştirilmesi amacıyla Belediyenin çeşitli birimlerinde görevli personele yönelik düzenlenen 5 günlük “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” başladı.

KUZKA’nın 2016 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında 09 – 13 Ocak 2017 tarihleri arasında 5 gün sürecek “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” ile Çankırı Belediyesi’nde görevli personele Kamu İhale Mevzuatı ile konular hakkında eğitim verilecek. Belediyede gerçekleştirilen eğitimde Kamu İhale Mevzuatı, İhale Yöntem ve Süreçleri, İhale İlanları ve EKAP, Doğrudan Temin Yöntemi, Mal Alımı İhalesi, Hizmet Alımı İhalesi, Yapım İşi İhaleleri ve Hak ediş Uygulamaları, İhalelerde Fiyat Farkı, İhalelerde Şikâyet ve Yasaklama, İhale ve Bütçe İlişkisi, Şartname Hazırlama, Sözleşme Hazırlanması ve Uygulanması konularında personele bilgiler aktarılacak.

Çankırı Belediyesi’nde görevli yaklaşık 50 personelin katıldığı eğitimler sonunda eğitime katılan personele sertifika verilecek.


 

Bu Haber: 3552   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Kurumlar Haberleri
Çankırı Yatırımcılar için Cazibe Merkezi Olacak Çankırı Yatırımcılar için Cazibe Merkezi Olacak
Çankırı Devlet Hastanesine Atamalar Yapıldı Çankırı Devlet Hastanesine Atamalar Yapıldı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18