Ana Sayfa   Category:Belediye Muhabir: Kmax 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 06-Ocak-2017 17:41 Okunma: 4346

Çankırı Belediyesi 2017 Yılının İlk Meclis Toplantısı Yapıldı


Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Belediye Meclis üyeleri ile 2017 yılının ilk mutat toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Dinç, toplantı öncesi yaptığı kısa konuşma ile kan ve gözyaşının durduğu, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının perçinlendiği bir yıl olması temennisini iletti.

Gündeme ilişkin konuların ele alındığı toplantıda; Denetim Komisyonu’na üye seçilmesi, bir aylık Meclis tatilinin Ağustos ayında yapılması, mezarlık kapıları yapımı için kredi kullanılması ile sokak sağlıklaştırmaları ve tarihi yapıların restorasyonu konuları müzakere edilirken derece değişikliği, sözleşmeli personel ücretleri düzenlenmesi ile geçici işçi vizesinin yenilenmesine oy çokluğu ile karar verildi.

Belediye Meclis Toplantısı sonunda Dinç, 2016 yılında yatırım birimlerinin bütçelerini nerede ve hangi işler için kullandığını gösteren bir sunum gerçekleştirdi. Belediye Meclis Üyeleri, Çankırı Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl boyunca yaptığı faaliyetler ve harcamalar ile ilgili görsel sunum eşliğinde bilgilendirildi.   

 


Bu Haber: 4346   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Belediye Haberleri
Dünün Gençlerinden Şehitlere Vefa Dünün Gençlerinden Şehitlere Vefa
Çankırı’nın Temalı Kütüphaneleri Çankırı’nın Temalı Kütüphaneleri
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development