Ana Sayfa   Category:Valilik Muhabir: AbdulhalikDemir 
Vali Mesut Köse Kiriz Merkezi Kurdurdu

Vali Mesut Köse Kiriz Merkezi Kurdurdu

Tarih: 02-Ocak-2017 16:14 Okunma: 8379
Çankırı Valisi Mesut Köse Kiriz Merkezi Kurdurdu

İl Özel İdaresi tarafından 374 köy ve 206 ünitemizde aynı yollara defalarca girilmek kaydıyla 4.779 km. karla mücadele çalışması yapılmıştır. Çalışmalar 4 kepçe, 12 greyder, 2 dozer, 1 kar makinası, 6 kar küreme kamyonu ve 26 ekip ile devam etmekte

Vali Mesut Köse'nin  talimatlarıyla kar mücadelesi için İl Özel İdaresi Köye Yönelik Hizmetler Müdürlüğünde kriz merkezi kurulmuştur. Genel Sekreter Halit TOSYALIOĞLU çalışmaları hafta sonu gündüz ve gece saatlerinde kriz merkezinde yakından takip etti.

İlimizde son yıllarda en fazla kar yağışının olduğu, kar nedeniyle yol güzergahlarının kaybolduğu alanlarda ekipler zorlu bir çalışma başlattı. Kriz merkezine ulaşan, acil durumları olan diyaliz hastaları, hamileler, cenazesi olan köylerimiz ve taşımalı sistem yapılan öğrencilerimizin güzergahları öncelikli olarak açılmıştır. Çalışmalar mesai mefhumu gözetmeksizin 7/24 devam etmektedir.
Kar mücadele çalışmaların ekiplere desteklerini ve anlayışlarını esirgemeyen köy sakinlerine ve muhtarlara, teşekkürler ederiz denildi.
 

 

 

 

 

 


Bu Haber: 8379   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Valilik Haberleri
Vali Mesut Köse Öğrencilerle Buluştu Vali Mesut Köse Öğrencilerle Buluştu
Vali Mesut Köse’nin Anlamlı Ziyaretleri Devam Ediyor Vali Mesut Köse’nin Anlamlı Ziyaretleri Devam Ediyor
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development