Ana Sayfa Tarih: 01 Hearth 2017, 13:58 Editörü: Kmax   Category:Eğitim Visit: 6727 Read
çankırı - Fark Yaratan Öğretmenler en-1-development
çankırı - Fark Yaratan Öğretmenler
çankırı - Fark Yaratan Öğretmenler Projemiz Başarıyla Tamamlandı

Erasmus+ Programı Okul Eğitimi Personel Hareketliliği projeleri kapsamında 2015 yılı teklif çağrısı döneminde Müdürlüğümüzün koordinatör olduğu 2015-1-TR01-KA101-018297 referans numaralı ‘Fark Yaratan Öğretmenler’ projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir.

Proje kapsamında katılımcılar İspanya’nın Barselona kentinde 29 Ocak 2016 - 6 Şubat 2016 tarihleri arasında 10 günlük bir proje hazırlama kursuna katılmışlardır. Kurs sonrası katılımcılar bulundukları ilçelerde öğretmenlere yönelik proje hazırlama eğitimleri düzenlemiş ve son olarak daha fazla kişiye ulaşmak ve öğretmenlerin bağımsız proje yazma becerisi geliştirmelerini sağlamak amacıyla gerekli temel dokümanlardan oluşan ‘Proje Hazırlama Yardımcım’ isimli bir CD hazırlamışlardır.

İlçelerdeki proje hazırlama ve uygulama kapasitesini artırmayı amaçlayan proje bir yıl süren faaliyetler sonrası başarılı bir şekilde tamamlanmış ve CD il ve ülke geneli tüm Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderilmiştir.

Projenin hazırlanması ve uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim


 

en-1-development
Bu Haber: 6727   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Eğitim Haberleri
İmam Hatip Ortaokulundan Anlamlı Gezi Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulundan Anlamlı Gezi
Çankırı Projesinin Başlangıç Toplantıs Gerçekleştirildi Erasmus+ Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Projesinin Başlangıç Toplantısını Gerçekleştirildi
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development development