Ana Sayfa   Category:Spor Muhabir: Kmax 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 29-Aralk-2016 21:27 Okunma: 3489

Çankırı Okullararası Gençler A Kategorisi Basketbol İl Birinciliğ


Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 26 Aralık tarihinde oynanan final müsabakaları ile birlikte 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Okullararası Gençler A (Erkek) Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları ve Genç A Kategorisi (Kız) Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı.

Müsabakaların tamamlanmasının ardından Gençler A (Erkek) Basketbol İl Birincisi olan Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi birincilik kupasını Basketbol İl Temsilcisi Gökhan ÇAĞLAYAN’nın elinden aldı.

Katılım sağlayan diğer okullardan T.O.O.B. Fen Lisesi ikinci olarak kupasını Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi Müdür Başyardımcısı Canan DARÇIN’dan, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi üçüncü olarak kupasını T.O.O.B. Fen Lisesi Müdür Başyardımcısı Ümit ERKAN’dan, Eldivan Şehit Mustafa Yahya MERTCAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dördüncü olarak kupasını 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ahmet UZGÖREN’den alarak sıralamayı oluşturdular.

Genç A Kategorisi (Kız) Basketbol İl Birincisi olan T.O.B.B. Fen Lisesi birincilik kupasını Çankırı Lisesi Müdür Başyardımcısı Alp Çağrı SANAR’ın elinden alırken ikinci olan Çankırı Lisesi kupasını T.O.B.B. Fen Lisesi Müdür Başyardımcısı Ümit ERKAN’dan aldı.


 


Bu Haber: 3489   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Spor Haberleri
Çankırı Artistik Cimnastik 1.Ligte Çankırı Artistik Cimnastik 1.Ligte
Gençler Kız-Erkek Atletizm i Müsabakaları Gençler Kız-Erkek Atletizm i Müsabakaları
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development