Ana Sayfa   Category:Spor Muhabir: Kmax 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 29-Aralk-2016 21:10 Okunma: 4147

Çankırı Gençler Kategorisi Masa Tenisi Müsabakaları Tamamlandı


Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 27-28 Aralık tarihlerinde organize edilen 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Okullararası Gençler Masa Tenisi Müsabakaları tamamlandı.

 Müsabakaların tamamlanmasının ardından Genç Erkekler Masa Tenisi İl Birincisi olan Şehit Mehmet ATA MTAL kupasını Çankırı Amatör Kulüpler Federasyonu Başkanı Sayın Celal KAMAN’ın elinden aldı.

Katılım sağlayan diğer okullardan Şehit Korhan KURUÇAY MTAL ikinci olarak kupasını Şehit Hasan GÜLHAN Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet YOLCU’dan, Gazi Anadolu Lisesi üçüncü olarak kupasını Şehit Mehmet ATA MTAL Müdür Yardımcısı Oktay Yılmaz’dan, Gazi MTAL dördüncü olarak Masa Tenisi İl Temsilcisi Ahmet ÇARDAK’tan alarak Genç Erkekler İl sıralamasını oluşturdu.

Genç Kızlar kategorisinde yapılan müsabakaların tamamlanmasının ardından ise Genç Kızlar Masa Tenisi İl Birincisi olan Gazi Anadolu Lisesi kupasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Seyfettin TURAN’ın elinden aldı.

Katılım sağlayan diğer okullardan Şehit Hasan GÜLHAN Cumhuriyet Anadolu Lisesi ikinci olarak kupasını Şehit Mehmet ATA MTAL Müdürü Abdullah CENGİZ’den, Şehit Korhan KURUÇAY MTAL üçüncü olarak kupasını Gazi Anadolu Lisesi Müdürü Cihangir COŞKUNOĞLU’dan, Şehit Erdem ÖZTÜRK MTAL dördüncü olarak kupasını Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Salih ATAK’tan alarak Genç Kızlar İl sıralamasını oluşturdu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu Haber: 4147   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Spor Haberleri
Çankırı Artistik Cimnastik 1.Ligte Çankırı Artistik Cimnastik 1.Ligte
Gençler Kız-Erkek Atletizm i Müsabakaları Gençler Kız-Erkek Atletizm i Müsabakaları
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development