Editörü: Kmax
Ana Sayfa   Category:STK Muhabir: Kmax 
Ufkayolculuk Ekibi Tanıtıma Devam Ediyor

Ufkayolculuk Ekibi Tanıtıma Devam Ediyor

Tarih: 28-Aralık-2016 12:30 Okunma: 2234
Ufkayolculuk Çankırır Ekibi Tanıtıma Devam Ediyor

Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından uluslararası çapta düzenlenen “5. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması”na kayıtlar tüm hızıyla devam ediyor.

Farklı kategorilerde 7’den 70’e herkesin katılabileceği ender yarışmalardan biri olan bu yarışma organizasyonunu ilimizde üstlenen Çankırı Çevre ve Kültür Derneği yarışma ekibi bu çerçevede tanıtıma devam ediyor.

Daha önce bir dizi ziyaretlerde bulunan Ufka yolculuk ekibi, Çankırı Belediye Başkanı İrfan DİNǒi ve Belediye Başkan YardımcısıBOZ’u makamında ziyaret ederek yarışma ile ilgili bilgiler sundu.

Yarışma ekibi ayrıca tanıtım gezileri kapsamında Çankırı Karatekin Ünüversitesi Rektörü İbrahim AYDINLI’yı  Çankırı Müftüsü Aslan TÜRK’ü, İl Kültür ve Turizm Müdürü M. Kemal KARATATAR’ı, Müdür Yardımcısı Aydın Demiröz’ü, Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM’ı, Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Sadık AK beyleri ziyaret ederek “UFKA YOLCULUK” yarışması hakkında bilgi verdi. Yarışmaya destek olmalarını isteyen yarışma ekibi ilgilerinden dolayı teşekkürlerini iletti
 

 

 

 

 

 

 


Bu Haber: 2234   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  STK Haberleri
Yaranlar Üçüncü Ocağını Yaktı Yaranlar Üçüncü Ocağını Yaktı
Ankara İl Müdürü Yıldız, Hemşehrilerimin Hizmetindeyim Ankara İl Müdürü Yıldız, Hemşehrilerimin Hizmetindeyim
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development