Ana Sayfa Tarih: 28 December 2016, 12:30 Editör: Kmax   Cat:STK Hit: 1737
Ufkayolculuk Ekibi Tanıtıma Devam Ediyor

Ufkayolculuk Ekibi Tanıtıma Devam Ediyor
Ufkayolculuk Çankırır Ekibi Tanıtıma Devam Ediyor

Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından uluslararası çapta düzenlenen “5. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması”na kayıtlar tüm hızıyla devam ediyor.

Farklı kategorilerde 7’den 70’e herkesin katılabileceği ender yarışmalardan biri olan bu yarışma organizasyonunu ilimizde üstlenen Çankırı Çevre ve Kültür Derneği yarışma ekibi bu çerçevede tanıtıma devam ediyor.

Daha önce bir dizi ziyaretlerde bulunan Ufka yolculuk ekibi, Çankırı Belediye Başkanı İrfan DİNǒi ve Belediye Başkan YardımcısıBOZ’u makamında ziyaret ederek yarışma ile ilgili bilgiler sundu.

Yarışma ekibi ayrıca tanıtım gezileri kapsamında Çankırı Karatekin Ünüversitesi Rektörü İbrahim AYDINLI’yı  Çankırı Müftüsü Aslan TÜRK’ü, İl Kültür ve Turizm Müdürü M. Kemal KARATATAR’ı, Müdür Yardımcısı Aydın Demiröz’ü, Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM’ı, Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Sadık AK beyleri ziyaret ederek “UFKA YOLCULUK” yarışması hakkında bilgi verdi. Yarışmaya destek olmalarını isteyen yarışma ekibi ilgilerinden dolayı teşekkürlerini iletti
 

 

 

 

 

 

 

Bu Haber: 1737   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  STK Haberleri
Yozgatlılar Çankırı'da Arabaşı İkram Ettiler Yozgatlılar Çankırı'da Arabaşı İkram Ettiler
DNA SAATİ projesi buluş Finale Taşıdı DNA SAATİ projesi buluş Finale Taşıdı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18