Ana Sayfa Tarih: 23 December 2016, 20:52 Editörü: Kmax   Category:Belediye Visit: 3489 Read
Feslikan Bölgesinde Altyapı Çalışmaları en-1-development
Feslikan Bölgesinde Altyapı Çalışmaları
Çankırı Belediyesinin Feslikan Bölgesinde Altyapı Çalışmaları

Şehir genelinde alt ve üst yapı çalışmalarına hız veren Çankırı Belediyesi,  yeni yerleşim alanlarının günümüz koşullarına uygun hale getirilmesi için altyapı seferberliğine devam ediyor. Yeni yerleşim alanlarını oluşturacak bölgelerdeki imara hazır parsellerin su, kanalizasyon ve yağmur suyu bağlantıları Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştiriliyor.

Feslikan Bölgesinde yeni yerleşim alanlarının şekillenmesi ile birlikte ekipler, teknik altyapı çalışmalarına ağırlık verdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin asfalt çalışmalarından önce altyapı çalışmalarının tamamlanması için Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri 150–200–300 mm çapında koruge borular ile abone bağlantıları yaparak parsel altyapı çalışmalarını sürdürüyor. Feslikan Bölgesinde imara hazır 55 adet parselin su, kanalizasyon ve yağmur suyu bağlantıları da çekilerek üst yapı çalışmalarına hazır hale getirilecek. 

en-1-development
Bu Haber: 3489   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Belediye Haberleri
Çankırı'da Kursunu Bitiren Hanımlara Sertifikaları Dağıtıldı Meslek Edinme Kursunu Bitiren Hanımlara Sertifikaları Dağıtıldı
Kahraman Kadınları Çankırı'da Anlatıldı Tarihimizin Kahraman Kadınları Çankırı'da Anlatıldı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development development