Ana Sayfa   Category:Spor Muhabir: Kmax 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 22-Aralk-2016 12:46 Okunma: 4220

Çankırıı Vadi Spor Kulübü Demir Bilekler Büyük Hoca İçin Türkiye


24-25 Aralık 2016 tarihinde ANKARA/ULUS 19 Mayıs Atatürk Stadında düzenlenecek olan BİLEK GÜREŞİ GENÇ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA ÇANKIRI İlimizi temsil edecek olan VADİ SPOR KULÜBÜ  sporcuları Gençlik hizmetleri ve spor il müdürümüz Gürhan Yıldız’ı ziyaret ettiler. Sporcularımızı  İl Müdürümüz çok iyi bir şekilde karşılayarak sizlerden başarı bekliyorum ve sizleri daha iyi yerlerde görmek istediğini söyledi .

Vefat eden mili takım hocamız Selahattin ÇÖPTEN’in size biraktığı bu bayraği  en iyi şekilde sporcularının temsil edeceğini her zaman  destek olacağını söyledi.

Spor il müdürümüz Gürhan Bey’in verdiği desteklerinden dolayı biz VADİ SPOR KULÜBÜ OLARAK teşekkür ediyoruz Ayrıca 58 Gün Önce Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden VADİ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI VE MİLLİ TAKIM ANTRÖNÖRÜMÜZ SELAHATTIN ÇÖPTEN hocamız için sporcuları olarak bu maça  en iyi şekilde hazırlandık başarmaya gidiyoruz seni unutmayacağız diyerek VADİ SPOR KULÜBÜ SPORCULARI ve Baş Antrenörü HÜSEYİN ÇÖPTEN ile bu müsabakaya hazırız dediler.


 

 

 


Bu Haber: 4220   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Spor Haberleri
Çankırı Artistik Cimnastik 1.Ligte Çankırı Artistik Cimnastik 1.Ligte
Gençler Kız-Erkek Atletizm i Müsabakaları Gençler Kız-Erkek Atletizm i Müsabakaları
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development