Ana Sayfa Tarih: 22 December 2016, 12:46 Editör: Kmax   Cat:Spor Hit: 3667
Büyük Hoca İçin Türkiye Şampiyonasına Gidiyor

Büyük Hoca İçin Türkiye Şampiyonasına Gidiyor
Çankırıı Vadi Spor Kulübü Demir Bilekler Büyük Hoca İçin Türkiye Şampiyonasına Gidiyor

24-25 Aralık 2016 tarihinde ANKARA/ULUS 19 Mayıs Atatürk Stadında düzenlenecek olan BİLEK GÜREŞİ GENÇ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA ÇANKIRI İlimizi temsil edecek olan VADİ SPOR KULÜBÜ  sporcuları Gençlik hizmetleri ve spor il müdürümüz Gürhan Yıldız’ı ziyaret ettiler. Sporcularımızı  İl Müdürümüz çok iyi bir şekilde karşılayarak sizlerden başarı bekliyorum ve sizleri daha iyi yerlerde görmek istediğini söyledi .

Vefat eden mili takım hocamız Selahattin ÇÖPTEN’in size biraktığı bu bayraği  en iyi şekilde sporcularının temsil edeceğini her zaman  destek olacağını söyledi.

Spor il müdürümüz Gürhan Bey’in verdiği desteklerinden dolayı biz VADİ SPOR KULÜBÜ OLARAK teşekkür ediyoruz Ayrıca 58 Gün Önce Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden VADİ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI VE MİLLİ TAKIM ANTRÖNÖRÜMÜZ SELAHATTIN ÇÖPTEN hocamız için sporcuları olarak bu maça  en iyi şekilde hazırlandık başarmaya gidiyoruz seni unutmayacağız diyerek VADİ SPOR KULÜBÜ SPORCULARI ve Baş Antrenörü HÜSEYİN ÇÖPTEN ile bu müsabakaya hazırız dediler.


 

 

 

Bu Haber: 3667   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Spor Haberleri
Çankırı Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Yapıldı Çankırı Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Yapıldı
Çankırı'da Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları Yapıldı Çankırı'da Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları Yapıldı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18