Ana Sayfa   Category:STK Muhabir: Kmax 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 01-Aralk-2016 13:29 Okunma: 1963

Yazıcı, Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalar Organizasyon Hey


Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, “Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları” Çankırı Organizasyon Heyetini makamında kabul etti.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Türkiye genelinde düzenlenen Ufka Yolculuk 5.Bilgi ve Kültür Yarışmasının ilimizdeki organizesini üstlenen Çankırı Çevre ve Kültür Derneği yarışma heyetini ağırladı.

Yarışma hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Yarışma organizasyonunu çok değerli ve kaliteli bulduklarını, yarışmaya her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Her Yaştan Katılıma Açık Yarışma

Yarışmanın İl heyeti “Her yaşa yönelik olarak 8 ayrı kategoride düzenlenen “5. Ufka Yolculuk Kültür Yarışması”nın bu yılki konusu Kur’an-ı Kerim meali olarak belirlendi. Yarışmaya başvurular da 19 Şubat 2017 tarihine kadar devam ediyor. Sınavımız ise 26 Mart 2017 Pazar günü gerçekleşecek.” açıklamasında bulundu.

Dereceye Girenlere Büyük Ödüller

Türkiye genelinde dereceye girenlere 46 Umre + para ödülleri ve teknolojik aletler verileceği yarışmada ilimizde dereceye girenlere birinciye 750 tl. ikinciye 500 tl. üçüncüye 250 tl verileceği açıklandı.Bu Haber: 1963   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  STK Haberleri
5. Ufka Yolculuk Yarışması Tamamlandı 5. Ufka Yolculuk Yarışması Tamamlandı
İmam Hatip Mezunları Genel Kurul Yaptı İmam Hatip Mezunları Genel Kurul Yaptı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development