Ana Sayfa   Category:Sağlık Muhabir: AbdulhalikDemir 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 23-Kasm-2016 10:49 Okunma: 2580

Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Kesin, Değerlendirmelere Çerkeş


Geçtiğimiz günlerde  Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri  Genel Sekreterliği Görevine Başlayan Op. Dr. Hüseyin Kesin, Bir süre önce hastane yöneticileri ile toplantı yapmış ve ilerleyen günlerde hastane ve sağlık kuruluşlarını yerinde ziyaret ederek gerekli bilgi ve çalışmalar yapacağını ifade etmişti.

Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Kesin ve beraberindeki heyet  dün Çerkeş Devlet  hastaneni ziyaret  ederek orada yetkililerle ve hastalar ile görüşmelerde bulundu.

Keskin ilk olarak yatan hastalar ile görüşerek onların istek ve taleplerini dinledi.

Daha sonrasında da Hastane yetkilileri ve çalışanları ile bir toplantı yaparak onlar ile bilgi alışverişinde bulundu.

Konu Hakkında görüştüğümüz  Kamu Hastaneleri Genel Sekreter Op. Dr. Hüseyin Keskin”  Daha öncede belirttiğim gibi sağlık kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Oradaki hasta ve görevli arkadaşlarımızla görüşmeler yapıyoruz.  Görevli arkadaşlarımızın istek ve taleplerini alıyoruz. Yaptığımız ön görüşme ve tanışmalar sonrasında görevli arkadaşlarımız taleplerini bizlere iletecekler. Bizlerde onların istek ve taleplerini imkanlarımız dahilinde gidereceğiz.   Devletimizin, halkımıza sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde yararlana bilmesi için yapılması gerekenleri yapıyoruz.   Bilgilenme tanışma ziyaretlerimiz devam edecek.  “dedi


 

 


Bu Haber: 2580   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Sağlık Haberleri
Dr. Adanır Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi Verdi Dr. Adanır Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi Verdi
Mate Yaprağı Sağlığa Çok Faydalı Mate Yaprağı Sağlığa Çok Faydalı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development