Ana Sayfa   Category:Genel Muhabir: AbdulhalikDemir 
8

Çankırı Haber: 8

Tarih: 21-Kasm-2016 12:50 Okunma: 2983

8 milyar salavat-ı şerife kampanyasını ilimizdeki Çankırı Çevre v


El-Mûstakim (SAV)’e Selam
8 Milyar Salavât'a davet...

Şüphesiz ki Allah ve melekleri Peygamber’e salât ederler.

Ey iman edenler! Siz de Ona salât-u selam ediniz (Ahzab-56).

Son Peygamber Platformu'nun, Mevlîd 1438 “el-Mûstakîm (SAV)” etkinliği kapsamında başlattığı “8 milyar salavat-ı şerife” kampanyasını ilimizdeki Çankırı Çevre ve Kültür Derneği üstlenmiştir.

Toplumun her kesiminden destek görenkampanyaya Çankırıİmam-Hatip Ortaokulu da örnek teşkil edecek şekilde destek vermektedir. Okul yönetimi, “Peygamber Efendimizi doğum gününde salavatlarla anmanın çok anlamlı bir etkinlik olacağını söyleyerek salavat kampanyasına destek olmak için öğrencilere duyuru yaptıklarını veen çok salavat çeken sınıfı taltif edeceklerini bildirdiler.”Bu çalışmalarından dolayı İmam-Hatip Ortaokulu yönetimine, öğretmenlerine ve özellikle de samimi duygularla Efendimize selamlarını gönderen öğrencilere teşekkür ediyoruz.

Salavat-ı Şerifelerin duası Türkiye genelinde icra edilecek olan el-Mustakîm (SAV) programlarında yapılacaktır. Çankırı’da da Mevlid Kandili, el-Mustakîm (SAV) temalı program dâhilinde 11 Aralık 2016 Pazar günü akşam namazına müteakiben Ahmet Yesevi Camii’nde yapılacaktır.

Okunan salavat-ı şerifeler, 12 Rabîu’l-evvel 1438, 11 Aralık 2016 Pazar akşamına kadar www.8milyarsalavat.com adresindeki salavat sayacına kaydedilebilmektedir.

O kutlu Nebi’ye salavatlarınızı gönderip bu kampanyaya destek olmak için www.8milyarsalavat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.   


 


Bu Haber: 2983   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Genel Haberleri
Receb Ayı Ve Regaib Kandili Receb Ayı Ve Regaib Kandili
Cevdet Cantürk’ün Kitabı Çıktı Cevdet Cantürk’ün Kitabı Çıktı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development