Ana Sayfa Tarih: 15 Kasım 2016, 04:42 Editör: Kmax   Cat:STK Hit: 2083
Eğitim-Bir-Sen’den Anlamlı Ziyaretler

Eğitim-Bir-Sen’den Anlamlı Ziyaretler
Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilciği Ziyaretlerine Devam Ediyor

Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilciği, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde teröristlerin bomba yüklü araçla saldırısında şehit olan Jandarma Er Latif Aşıkmuslu’nun dayı evine ve Korgun Sevgi Evlerine ziyarette bulundu.

İlk olarak Şehit Latif Aşıkmuslu’nun Karatekin Köyü’ndeki dayı evine giden ve üyeler tarafından her ay okunan Kuran-ı Kerim hatminin duasını gerçekleştiren Üniversite Temsilciği, şehidin dayısı İsmail Yerli’ye Türk Bayrağı ve Dinimiz İslam kitabını hediye etti. İsmail Yerli yeğeninin elinde büyüdüğünü ve her zaman efendi kişiliği ile çevresine örnek olduğunu belirtirken; bu vatanın hiçbir zaman terörist unsurlara teslim edilmeyeceğini sözlerine ekledi. Ziyaret; Şehit Aşıkmuslu’nun mezarı başında     dua edilmesi ile sonra erdi.

Ardından Korgun Sevgi Evlerine geçen Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilciği burada çocuklarla bir araya geldi. Korgun Sevgi Evleri ziyaretinde bir konuşma yapan Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilciği Başkanı Niyazi Mete Gürgan: “Öncelikle bizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Sizler bu ülkenin bütün fertlerinin kardeşlerisiniz. Hayatınbaşı sevgi. Bizler sizleri çok seviyoruz. Sizler de hayatınızdan sevgiyi eksik etmeyiniz.” şeklinde konuştu. 

 

 

Bu Haber: 2083   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  STK Haberleri
Yozgatlılar Çankırı'da Arabaşı İkram Ettiler Yozgatlılar Çankırı'da Arabaşı İkram Ettiler
DNA SAATİ projesi buluş Finale Taşıdı DNA SAATİ projesi buluş Finale Taşıdı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18