Editörü: AbdulhalikDemir
Ana Sayfa   Category:STK Muhabir: AbdulhalikDemir 
Çankırı Kartalları Yaşlıları Unutmadı

Çankırı Kartalları Yaşlıları Unutmadı

Tarih: 10-Kasım-2016 03:47 Okunma: 2072
Çankırı da Beşiktaşlılar Huzurevini Ziyaret Etti

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Beşiktaşlılar topluluğu Çankırı İsmail Özdemir Huzurevini ziyaret ederek çiçek ve çeşitli hediyeler verdi. Huzurevi yetkilileri ile görüşen Beşiktaşlılar daha sonra buradaki yaşlılarla buluştular.

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği başkanı Oğuzhan AKBABA yaptığı açıklamada : Süleyman Seba'nın "İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz" sözleri bütün taraftarlarımızın olduğu gibi bizimde hayat felsefemiz oldu.Dernek çalışmalarında hep bu sözü aklımıza getirerek sosyal sorumluluk projeleri düzenlemeye çalıştık.Bugün burada Nasır tutmuş yüreklere inat, Nasırlı elleri öpmeye geldik.

İnşallah projelerimize Üniversiteli Beşiktaşlı kardeşlerimizin de desteğini alarak devam edeceğiz.

ÜniBjk Başkanı Musa Akyüz yaptığı açıklamada ise : Kimsesi olmayan yaşlılara yalnız olmadıklarını hissettirmek amacıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini, bu tarz etkinliklerin grup üyelerini kaynaştırdığını ve Beşiktaş taraftarını diğer taraftarlardan bir adım öne çıkardığını söyleyerek diğer üniversitelerdeki UNIBJK gruplarını da bu tarz sosyal sorumluluk etkinlikleri düzenlemeye davet etti


 

 

 


Bu Haber: 2072   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  STK Haberleri
Yaranlar Üçüncü Ocağını Yaktı Yaranlar Üçüncü Ocağını Yaktı
Ankara İl Müdürü Yıldız, Hemşehrilerimin Hizmetindeyim Ankara İl Müdürü Yıldız, Hemşehrilerimin Hizmetindeyim
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development