Ana Sayfa   Category:STK Muhabir: AbdulhalikDemir 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 10-Kasm-2016 03:47 Okunma: 2318

Çankırı da Beşiktaşlılar Huzurevini Ziyaret Etti


Çankırı Beşiktaşlılar Derneği ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Beşiktaşlılar topluluğu Çankırı İsmail Özdemir Huzurevini ziyaret ederek çiçek ve çeşitli hediyeler verdi. Huzurevi yetkilileri ile görüşen Beşiktaşlılar daha sonra buradaki yaşlılarla buluştular.

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği başkanı Oğuzhan AKBABA yaptığı açıklamada : Süleyman Seba'nın "İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz" sözleri bütün taraftarlarımızın olduğu gibi bizimde hayat felsefemiz oldu.Dernek çalışmalarında hep bu sözü aklımıza getirerek sosyal sorumluluk projeleri düzenlemeye çalıştık.Bugün burada Nasır tutmuş yüreklere inat, Nasırlı elleri öpmeye geldik.

İnşallah projelerimize Üniversiteli Beşiktaşlı kardeşlerimizin de desteğini alarak devam edeceğiz.

ÜniBjk Başkanı Musa Akyüz yaptığı açıklamada ise : Kimsesi olmayan yaşlılara yalnız olmadıklarını hissettirmek amacıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini, bu tarz etkinliklerin grup üyelerini kaynaştırdığını ve Beşiktaş taraftarını diğer taraftarlardan bir adım öne çıkardığını söyleyerek diğer üniversitelerdeki UNIBJK gruplarını da bu tarz sosyal sorumluluk etkinlikleri düzenlemeye davet etti


 

 

 


Bu Haber: 2318   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  STK Haberleri
5. Ufka Yolculuk Yarışması Tamamlandı 5. Ufka Yolculuk Yarışması Tamamlandı
İmam Hatip Mezunları Genel Kurul Yaptı İmam Hatip Mezunları Genel Kurul Yaptı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development