Editörü: Hüseyin Durmaz
Ana Sayfa   Category:Spor Visit: 2637 Read
Yapraklı Bld. Spora Destek Oldular

Yapraklı Bld. Spora Destek Oldular

Tarih: 24-Ekim-2016 08:08
Diriliş Emlak Gayrimenkulden Yapraklı Bld. Spora Destek

                Çankırı da hizmet veren kendiside Yapraklı İğdir köyünden olan Diriliş Emlak Gayrimenkul şirketinin sahibi Mesut Kartal bu hafta Çankırı Amatör Liginin 2016-2017 sezonunun başlamasıyla Yapraklı Arena İlçe Stadında oynanan Yapraklı Belediye Spor, Yeni Saray Spor maçına bir tepsi baklava ile gelerek memleketinin takımına destek verdi.

               Mesut Kartal " Memleketimizin gençliğine hizmet etmek bizim görevimiz, onlarında memleketimizi en iyi şeklide temsil etmeleri bizi onurlandırmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda alınan başarılar ve Şampiyonluklarından dolayı tüm yapraklı Belediye Spor camiamızı tebrik ederim. Bir nebze katkıda bulunabilirsem ne mutlu bana, bundan böyle takımımızın her daim yanında olacağım, elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım. Bugünde burada rakip takım karşısında kazanmalarından dolayı oyuncularımızı ve teknik heyeti tebrik eder başarılarının devamını dilerim." dedi.

                    Yapraklı Belediye Spor sezonun ilk maçında evinde konuk ettiği Yeni Saray Spor'u 6-0 farklı yenerek lige iyi bir başlangıç yaptı.
                      Maçın ilk yarısı 1-0 Yapraklı Sporun üstünlüğüyle sona ererken ikinci yarıda Yapraklı Belediye Spor farka gitti. Maçın gollerini yeni transferlerden Hakan Bucaköz (2), Kaptan Cumhur Türker Temellioğlu(1), Abdulsamet Tiryaki (1), Yeni transferlerden Eray Kapusuz(1), Yeni tarnsferlerden Muzaffer Ay(1) gol attılar. Rakibin ilk yarıda müthiş bir yan hakem orta hakem kararıyla kazandığı penaltıyı kaleci Fikret Kütük kurtararak haksız verilen penaltının gol olmasını engelledi. Müsabaka zaman zaman sertleşsede herhangi bir olay yaşanmaması sevndirici taraf oldu.

Haftanın Diğer Maç Sonuçları :
Yapraklı Belediye Spor 6-0 Yeni Saray Spor
Çerkeş Belediye Spor 3-0 Çankırı Spor (hükmen, Çankırı Spor Maça çıkmamıştır)
Kızılırmak Belediye Spor 5-2 Korgun Belediye Spor
1074 Çankırı Spor 12-1 Orta Belediye Spor
Şabanözü Belediye Spor 3-2 Kurşunlu Belediye Spor

                  

Bu Haber: 2637   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Spor Haberleri
Yeni Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdür Atandı Yeni Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdür Atandı
Çankırılı Güreşçi Türkiye Şampiyonu Oldu Çankırılı Güreşçi Türkiye Şampiyonu Oldu
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development