Ana Sayfa Tarih: 21 Ekim 2016, 13:39 Editör: AbdulhalikDemir   Cat:Sağlık Hit: 2438
Hastane Anket Çalışmalar Yaptı

Hastane Anket Çalışmalar Yaptı
Çankırı da Özel Hastane Anket Çalışmalar Yaptı

Özel Karatekin Hastanesi memnuniyet ve imaja yönelik anket çalışmalar yaptı

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi tarafından başlatılan İlçe  ziyaretlerine yerinde bilgilendirme ve anket çalışmaları yapıyor

Ziyaretler Kapsamında Atkaracalar Erkan Savar ve Belediye Başkanımız Halil Öz ile görüşerek,Pazar yerinde  hemşehrilerimiz ve esnaflar ziyaret edildi.

Kurşunlu İlçe Kaymakamı Hasan Hüseyin Eryiğit ve Belediye Başkanımı Şakir Kaymak ile başlayan program Muhtarlarımızın gününü tebrik ile Pazar yerinde vatandaşlarla görüşme,

Çerkeş İlçesinde Belediye Başkanı Hasan Sopacı  ziyareti ve vatandaşlar ziyaret edildi.

Atkaracalar ilçe Kaymakamı İdris Arslan ve Belediye Başkanı Rıfat Altıntop ve kurum çalışanları ziyaret edilerek vatandaş tarafından dile getirilenler, talepler dinlenildi.

Ayrıca ilçede bulunan hizmetlerimizden sıklıkla  yararlanan hastalara ev ziyaretlerinde bulunarak memnuniyet ve imaja yönelik anket çalışması yapılmıştır.

Mahalle ve Köy Muhtarları ile de görüşülmüş, Kıraathanelerde bölge halkı ile de görüşülerek talep ve önerileri alınmış, sektörel birçok konuda sohbet edilerek, hizmetleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Yapılan ziyaret ve görüşmelerde, bölge insanı tarafından Çankırı'da böyle bir özel teşebbüsün varlığından ve hizmetlerinden genel olarak memnuniyetler dile getirdiler. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu Haber: 2438   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Sağlık Haberleri
Tuna Dinç Müdür Oldu Tuna Dinç Müdür Oldu
Genel Sekreter Dr. Kesin, Ilgaz Hastanesinde Genel Sekreter Dr. Kesin, Ilgaz Hastanesinde
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18