Ana Sayfa   Category:Kurumlar Muhabir: AbdulhalikDemir 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 14-Ekim-2016 20:18 Okunma: 5739

Çankırı SGK Müdürü Çakmakçı , Bilgilendirmedik kimse bırakmayac


Çankırı Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hicran Çakmakçı ve SGK yetkilileri Çankırı’yı  bilgilendirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde  bilgilendirme toplantılara yapan Çakmakçı,  son olarak da STK başkanlarını makamlarında ziyaret ederek bilgilendirmelerde bulunmuştu.

İl Müdürü Çakmakçı, SGK  son duyurularını ve esnafın son çıkan kanunlardan iyi yararlanabilmeleri için  toplantılar ve ziyaretlerine  yenisini daha ekledi.

Müdür Çakmakçı adeta  duyduk duymadık kimse kalmasın dercesine şimdide iş adamlarını ziyaret ederek bilgilendirmeler de bulunuyor.

Ziyaretler kapsamanda Çankırılı İş Adamı Tunçay Koç’u işyerinde  ziyaret eden Çakmakçı ve beraberindeki yetkililer  son gelişmeler ve duyurular hakkında İş adamı koç’u bilgilendirdiler.

İş Adamı Koç “ Sayın Müdürümüz ün  ziyaretleri beni onurlandırdı. Ülkemiz  her geçen gün gelişiyor.  Eskiden resmi kurumları cezaları ile bilirdik.  Şimdi tam tersi oldu. Bizlere son çıkan bilgileri aktarıyorlar.  Yararlanmamız gereken imkan ve fırsatlar hakkında bilgi veriyorlar.

Biz kazandıkça , devletimiz kazanıyor. Devletimiz kazandıkça ülkemiz büyüyor.  Olması gerende bu “dedi.

Edinilen bilgilere göre SGK yetkililerinin işadamları ve esnafları ziyaret ederek bilgilendirmelerin devam edeceği ifade edildi.Bu Haber: 5739   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Kurumlar Haberleri
Akçakocalı Hanımlar Çankırı’ya Gezi Düzenledi Akçakocalı Hanımlar Çankırı’ya Gezi Düzenledi
Okulunuza Geliyoruz Projesi Başlıyor Okulunuza Geliyoruz Projesi Başlıyor
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development