Ana Sayfa   Category:Tarım Muhabir: AbdulhalikDemir 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 21-Eyll-2016 16:50 Okunma: 6501

KOǒtan Ziraat Odasına İndirimli kayıtlı çiftçilere Alışveriş, ko


Çankırı Ziraat Odası ile bir KOÇ AŞ. arasında imzalanan protokol gereği Çankırı’daki çiftçilere market alışverişinde yüzde 5, düğün salonu, lokanta ve konaklamada ise yüzde 15 indirim yapıldı.

Çankırı Koç otel toplantı salonunda düzenlenen protokol imza törenine Çankırı Ziraat Odası Başkanı ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nejat Gamzeli, şirket yöneticisi Tuncay Koç, Ziraat Odası yönetim kurulu üyeleri ile çiftçiler katıldı.

KOÇ AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Koç” Çiftçilerimize hayırlı olsun” dedi ilk kartı Başkan Gamzeliye verdi    


Başkan Gamzeli:
Çankırı Ziraat Odası, mazotla başlattığı çiftçilere indirimli alışveriş hizmeti yelpazesini, yaptığı yeni anlaşmalarla genişletiyor.

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, Çankırı’da faaliyet gösteren Koç şirketler grubuyla imzaladıkları anlaşmayla, çiftçilere süpermarket, otel konaklama, düğün salonu, lokanta ve kışlık kömürde değişik oranlarda indirim sağlandığını bildirdi.

Daha önce çiftçilerin en önemli girdi ve harcama kalemlerinden birini oluşturan mazotta başlattıkları indirim uygulamasından çok olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten başkan Gamzeli, şöyle devam etti:
 “Ülke olarak çiftçilerimize ne kadar hizmet etsek de haklarını ödeyemeyiz. Onlar, kar, kış, sıcak, soğuk demeden bu ülke insanını doyuruyor, ihracata imkân sağlıyor, ülkemize gelen turistleri doyuruyor.

Çiftçilerimizin mesleki temsilcileri olarak bizler de bütün gücümüzle, onların her sıkıntısında yanlarında olmaya çalışıyoruz. Çiftçilerimizin sorunlarına sahip çıkıyor, çözümü için çaba harcıyoruz. Bir yandan da onların ekonomik olarak rahatlamaları için arayışlarımızı ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Gamzeli, Koç grubuyla bu çerçevede imzalanan anlaşmayla çiftçilere, süpermarket alışverişlerinde yüzde 5, otel konaklama, düğün salonu kiralama ve lokantada yüzde 15 indirim uygulanacağı bilgisini verdi. Gamzeli ayrıca, çiftçinin kışlık yakacak temininde bu şirketten alınacak kömürde de o yılki fiyatlara göre özel iskonto uygulanacağını kaydetti.

-İndirimlerden kimler, nasıl yararlanacak-

Başkan Nejat Gamzeli, çiftçilerin indirimlerden, Çankırı Ziraat Odası’ndan temin edecekleri manyetik kartları göstererek yararlanabileceklerini sözlerine ekledi. 

 

 


Bu Haber: 6501   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Tarım Haberleri
0 0
0 0
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development