Çankırı

Bugun...


Tarih: 03-09-2018 09:58:54 Bu haber 5940 defa okunmuştur.AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin Ünal'ın Düğünü Töreni Siyaset - Çankırı

Çankırı AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin Ünal hayatını İlknur Özkan ile birleştirdi

Çiftlerin Düğün törenine Ak parti Grup Başkan Vekili Çankırı Milletvekili Av. M. Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Çivitiçioğlu, Çankırı Belediye Başkanı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Siyasiler, daire amirleri ile eş ve dostları katıldılar.

Nikah töreni öncesi konuklarla birlikte oturan milletvekilleri konukların mimik  çocuklarını kucaklarına alarak bir süre sevdiler.

Mimikleri çok seven vekiller, nikah töreninde yeni çiftlerden 5 çocuk yapmaları konusunda tavsiyelere bulundular.

Çiftlerin Nikahlarını Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz kıydı. Boz çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerken çiftlere tavsiyelerde de bulundu.

Milletvekili Salim Çifitçioğlu”Rabbin hayırlı uğurlu etsin. İnşallah bu evliliğini ömür boyu devam eder. Benim eşimde gelinimiz gibi mimar.  Detaylara çok dikkat ederler.  Onların detaylara dikkat etmesi bizim mutlu olmamızda büyük etken.”

Ak parti Grup Başkan Vekili Çankırı Milletvekili Av. M. Emin Akbaşoğlu”Hakikaten evlilik insan hayatının önemli dönüm noktalarından biri.

Peygember Efendimiz (SAV)”Kişi evlenmekle dininin yarısı tamamlanmış olur. Diğer yarısı içinde Allah’tan korksun” diyor. Evleniniz çoğalın zira ben sizin çokluğunuzla övüneceğim buyuruyor.

Milletimizin başı olan Cumhurbaşkanımızın bir tavsiyesi ile inşallah evlilik cüzdanını takdim ediyorum.

Oda şu her gittiği yerde çok güzel bir mesaj veriyor Cumhurbaşkanımız“Evliliğin meyvesi yavrulardır. Çoculardır. Bir olursa garip olur. İki olursa rakip olur. Üç olursa denge olur. Dört olursa bereket olur. Beşi bir yerde olursa,  Beş olursa aliyyüleğla olur.”Dedi

Konuşması sorası evlilik cüzdanını geline vererek bir ömür boyu mutluluk diledi.

Video görütüsü

 

Fotoğraflar

Nizamettin Ünal Düğün

Çankırı Milletvekili Emin Akbaşoğlu

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu

 

Ahmet Semerci

Turgut Özkan

Başkan Hüseyin Boz

 
Bu haber 5940 defa okunmuştur.

Etiketler :

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


YUKARI